Košice – Zlín 3:5 (kon.) | Skalica – Litvínov 5:2 (kon.) | Trenčín – Třinec 2:2 (kon.)
HC Košice
3:5 (1:3, 0:1, 2:1 - 1:2)
Berani Zlín
sk Pátek 17.08.2012, 13:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • RONA Cup

Melenovský poľahky prekonáva Riečického. (1:2)

Matúš Chovan prízemnou strelou vyrovnáva. (1:1)

Jaroslav Balaštík našiel medzeru medzi betónmi Riečického. (0:1)

57:53
    Košice dali gól!
    Krásna technická strela RADKA DEYLA spoza obrancu končí v sieti Horčičku! Košice ožili, do konca stretnutia ostávajú už len dve minúty.

56:36
    Bratia Hunovci sa rútili na bránu, RÓBERT HUNA zvolil namiesto prihrávky strelu pomedzi betóny Horčičku a oplatilo sa.

50:31
    Košice budú mať k dispozícii ďalšiu presilovú hru, na trestnú lavicu totiž odchádza Tomáš Valenta - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

49:05
    Šlahař mohol pripísať na svoje konto gól po tom, ako si telom odtlačil súperovho obrancu a z bezprostrednej vzdialenosti zakončil. Riečický ale teraz kryje.

47:36
    Zlín dal gól!
    Myslím, že je predčasne rozhodnuté. Šikovný puk padáčikom vyslal TOMÁŠ FOŘT a Riečický vyťahuje ďalší puk zo svojej siete.

47:11
    Nádherná akcia Zlína, na konci kombinácie pálil z pravého kruhu Leška po prihrávke od Balaštíka. Puk lizol spojnicu a skončil na ochrannej sieti.

39:10
    Presilovku si zahrajú aj Košice, na trestnú lavicu odchádza Petr Holík za nedovolené bránenie.

35:06
    Finsterle prijal prihrávku medzi kruhmi, odkiaľ z prvej hneď vypálil a zvoní žŕdka!

34:37
    Tesaříkovu strelu zachytil Riečický perfektne do lapačky! Šikovný zákrok košického gólmana!

33:35
    Marek Slovák vylúčený na dve minúty za podrazenie.

27:31
    Košickí hráči boli na ľade už príliš dlho, zatiaľ čo Zlín stihol vystriedať a je z toho hneď i gól. Prekonať Riečického sa podarilo MAREKOVI MELENOVSKÉMU. Asistencia: Šlahař, Kotvan.

25:12
    Bude sa vylučovať, Radek Deyl odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

14:57
    Prvé vylúčenie v zápase, na trestnú lavicu odchádza Michal Novák - dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

14:12
    Po nevinne vyzerajúcej akcii prichádza ďalší gól v sieti Košíc! JIŘÍ ONDRÁČEK sa natlačil pred bránu, prakticky ani nezakončil, ale puk len pustil z hokejky. Riečický urobil veľkú chybu a pustil ho pomedzi betóny.

07:54
    Nádherná samostatná akcia! MIROSLAV MACEJKO prekazil rozohrávku súpera, odobral puk a v tandeme s obrancom sa rútil na Horčičku. Košičan zvolil tvrdú strelu príklepom, gólman PSG Zlín už nestihol sklepnúť betóny.

02:06
    Košice akoby zaspali úvod zápasu, po buly si za bránu nakorčuloval Melenovský, ktorý spoza nej vyslal presnú prihrávku na ZDEŇKA OKÁLA, ktorému sa podarilo zvýšiť už na 0:2. Asistencia: Melenovský.

00:15
    Veľmi rýchly otvárací gól padá už v 15. sekunde! Po nevinne vyzerajúcej akcii prepadol puk Riečickému do bránkoviska, kde si ho všimol JAROSLAV BALAŠTÍK a ten ho nekompromisne zavesil do siete.

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 8. Macejko, 57. Ro. Huna, 58. Deyl - 1. Balaštík, 3. Okál (Melenovský), 15. Ondráček, 28. Melenovský (Šlahař, Kotvan), 48. Fořt

HC Košice: Riečický - Kolba, Takáč, Gajdoš, Deyl, Chovan, Novák, Macejko, Brejčák, Šeda - Jokeľ, Kuběna, Slovák, Gmitter, Svitana, Mat. Chovan, Mar. Chovan, Jenčík, Spilar, Piatak, Nagy, Ro. Huna, Ri. Huna, Haščák.
    Berani Zlín: Horčička - Tesařik, Kotvan, Matějíček, Linhart, Zámorský, Horák, Valenta, Šenkeřík - Fořt, Okál, Balaštík, Leška, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Šlahař, Melenovský, Finsterle, Holík, Veselý.

Rozhodčí: Lokšík - P. Tvrdoň, M. Tvrdoň