Vítkovice – Vsetín 7:0 (kon.) | Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:5 (kon.)
HC Kladno – Chomutov 9:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:1 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | Třinec – Přerov 8:1 (kon.)
HC Letci Letňany
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
HC Litvínov
Pátek 07.09.2012, 17:15 • Ice aréna Letňany • Extraliga staršího dorostu

54:47
    Teď se vyznamenal Švihálek po delší době se na něj valil útok. Přihrávka za přihrávkou až se puk vynořil uplně u volného útočníka hostů. Švihálek, který si už dříve myslel, že dojde k zakončení situaci řešil přesunutím svého těla proti útočníkovy a povedlo se.

49:23
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A přišel trest. Nejdříve nepřehledná situace v rohu brankoviště, poté přihrávka na modrou kde stál MAREK BARÁNEK a ten již dnes vícekrát ukázal, že si v takovýchtro situacích umí poradit. Zároveň pokračuje přesilová hra hostů 5 na 4. Asistence: Šimeček.

49:07
    A hned do tří za vysokou hůl prakticky hned po vhazování si jde sednout Zeliska.

45:58
    Letňany právě vstřelily branku!
    Tak to byla opravdu střela jako ze slavné NHL. Štosek postrčil kotouč na volného JOSEFA MINÁŘE, který od modré čáry opravdu výstavní střelou o tyč ukončil přesilovku domácích. Asistence: Štosek.

45:01
    Ve vlastním brankovišti nebo v jeho těsné blízkosti si nedovoleně počínal Moravec a za podražení inkasuje menší trest.

44:16
    VIKTOR NESTRAŠIL konečně prolomil prokletí domácích zvané klečka. Rozhýbal gólmana a zasunul kolem jeho levého betonu celkem pohodlně kotouč do jeho svatyně. Asistence: Nebeský, Zeliska

43:19
    Ječný nejprve rozvlnil boční síť a poté už z bezprostřední blízkosti poslal kotouč Klečkovi do rukavice.

41:36
    Aby se domácí nedostali ke kotouči Litvínovští atakovali hráče bez kotouče a to může znamenat jen Nedovolené bránění pro Moravce.

41:26
    Jen se ale domácí rozestavili v pásmu byl konec přesilovky a únik DAVIDA DUNKA, který se nemýlil. Asistence: Sýkora, Wiedemann

39:14
    Domácí hrají přesilovou hru na dvě minuty si právě sedá bek Litvínova Dunko za hákování.

38:55
    Litvínovu se povedl únik dva na jednoho postupovali až do středního pásma, když se levému křídlu zadrhl kotouč a musel ho předat na rozjetého TOMÁŠE KUČERU ten ve velké rychlosti naprosto přesně strefil růžek branky. Asistence: Šimeček

35:56
    To Švihálek se prezentoval mnohem jistějším a hlavně složitějším zákrokem proti střele z první. Domácí, ale nezvládli zastavit únik hostů bez faulu a tak si jde na dvě minuty sednout Vacek za hákování.

35:13
    Tak tenhle odraz kotouče opravdu popírá veškeré zákony fyziky. Čapek nevěděl co s kotoučem za brankou a tak jej jen poslal do pole, ale ten skončil těsně před brankovou čarou pod betony pozorného brankáře hostů.

25:35
    Domácí, ale zvládají oslabení velice dobře a teď se opět v samostatném úniku objevil. Šťovíček. Nedal.

21:54
    Po velice slibné šanci hostů se do samostaného protiútoku dosral Zeliska, ale nepromněnil a o brankářovy betony ošklivě upadl do brankové konstrukce, ale naštěstí bez potíží.

20:44
    Tohle vypadlo mnohem lépe přímo před brankou dostal kotouč Čapek ale netrefil se do sítě.

12:48
    Druhou Branku přidává v čase 12:48 BARÁNEK Marek, Stalo se tak v přesilové hře 5 na 3 po přihrávce od Weitze. Asistence: Weitz

02:17
    Skore dnešního zápasu otevřel KUČERA po dvou minutách hry. Asistence: Řezníček.

19:59
    Neuman si jde sednout na dvě minuty za hákování. Velká škoda pro domácí ve druhé třetině tedy budou hrát 4 na 3.

18:44
    Domácí mají výhodu přesilové hry. V nepřehledné situaci si počínal nedovoleně Baránek a jde si na dvě minuty odpočinout za hákování.

Vojtěch Fiala

Branky a nahrávky: 45. Nestrašil (Nebeský, Zeliska), 46. Minář (Štosek) - 3. Kučera (Řezníček), 13. Baránek (Weitz), 39. Kučera (Šimeček), 42. Dunko (Sýkora, Wiedemann), 50. Baránek (Šimeček)

HC Letci Letňany: Švihálek ( Jandera), Honetschläger, Hes, Poljanyčka, Minář, Vyšín, Nebeský, Janda, Štosek, Ječný, Čapek, Rulf, Nestrašil, Vacek, Zeliska, Kučera, Kroh, Šťovíček, Havel, Neuman, Dyrynk. Trenér: Žůrek Jiří.
    HC Litvínov: Klečka (Spěšný), Řezníček, Wiedenann, Moravec, Jonák, Šesták, Vostárek, Weitz, Šefl, Šimeček, Sýkora, Pospíšil, Kučera, Ujfaluši, Kalina, Baránek, Dunko, Stříbrný, Poljanský. Trenér: Nekvinda Petr.

Rozhodčí: Lacina, Svoboda, Lhotský.