Omsk – Ufa 2:1 (po s.n.) | Barys – Kazaň 1:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 1:2 (po pr.) | Viťaz – Lev 0:2 (kon.)
Mytišči – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Minsk – HC Slovan 4:3 (kon.)
Riga – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
SKA Petrohrad
Čtvrtek 13.09.2012, 15:00KHL

59:58
    Neskutečný závar před bránou Petrohradu, ale obránci spolu s Ježovem v bráně vše zvládli a s nutnou dávkou štěstí již utkání dovedou do vítězného konce.

59:30
    Domácí hrají v šesti hráčích!

59:06
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!

Přece jenom se dočkal domácí výběr snížení. EVGENY KUZNETSOV se ocitl sám v útočném pásmu proti trojici bránicích hostů. Vůbec mu to však nevadilo, zasekl si puk, tím zmátl dvojici hráčů a poté přesně zavěsil. Bez asistence

58:22
    Belov mohl snížit a vykřesat tak jiskřičku naděje pro Čeljabinsk, ale Ježov byl proti - opět vytáhl fantastický zákrok na brankové čáře.

48:19
    Autor dvou branek Klimenko si půjde odpočinout na dvě minuty.

42:03
    V rozletu však Traktor přibrzdí vyloučení Jakucenji.

37:50
    Domácí si zahrají přesilovku, na dvě minuty je vyloučen Semenov.

34:53
    Na dvě minuty vyloučen domácí Kuznetsov.

26:49
    Na durhé straně je vyloučen Belov a síly se vyrovnají.

26:05
    Alexandrov je vyloučen na dvě minuty a Traktor tak má šanci na snížení.

19:58
    Petrohrad právě vstřelil branku!

Již to vypadalo, že se oba týmy rozejdou do kabin za stavu 1:2, ale hosté dokázali v posledních vteřinách třetiny udeřit a využili tím přesilovou hru. GLEB KLIMENKO se může radovat ze své druhé dnešní trefy, puk skončil v síti po nešťastném odrazu a závaru v brankovišti Garnetta. Asistence: Alexander Kučerjavenko, Igor Makarov

18:34
    Evgeny Kuznetsov je vyloučen na dvě minuty a přesilovku si tak vyzkouší i Petrohrad.

14:50

Jako blesk z čistého nebe přišla branka Petrohradu. GLEB KLIMENKO se zmocnil puku u levého mantinelu, potáhl si ho směrem do středu kluziště a přesnou střelou vymetl pavučinku v Garnettově bráně. Nádherná střela, která opět posouvá do vedení hosty. Asistence: Alexander Kučerjavenko. Igor Makarov

09:15
    Garnett si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilová hra pro Petrohrad je tedy zde.

06:19
    Domácí Glinkin je vyloučen na dvě minuty, další šance pro Petrohrad.

03:46

Neuvěřitelné co se zde děje od úvodních minut. Přesně jak jsem psal, oba týmy vletěly do utkání a výsledkem jsou dvě rychlé branky. Vyrovnání zaznamenal český hráč JAN BULIS., poté co mu v přesilové hře přiťukl puk Čistov. Asistence: Stanislav Čistov, Jevgenij Kuzněcov

Velká chyba domácího týmu a přišel rychlý trest. V oslabení se FJODOR FJODOROV dostal k puku a v situaci jeden na jednoho proti brankáři uspěl a připisuje si úvodní branku tohoto zápasu. Bez asistence

01:25
    První přesilová hra pro domácí výběr. Klimenko si odchází odpočinout na dvě minuty.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 4. Bulis (Čistov, Kuzněcov), 60. Kuznetsov - ?. Fjodorov, 15. Klimenko (Kučerjavenko, Makarov), 20. Klimenko (Kučerjavenko, Makarov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett - Quint, Rjabykin, Katičev, Vasilčenko, Razin, Bělov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Karpov - Popov, Glinkin, Antipov - Zakijev, Sajustov, Panov.
    SKA Petrohrad: Ježov - Kalinin, Dallman, Semenov, Vorobjov, Alexandrov, Chudinov, Grebeškov, Berdjukov - Martensson, Thoresen, Monakhov - Rybin, Afinogenov, Tichomirov - Kučerjavenko, Makarov, Klimenko - Glazačev, Fedorov, Burdasov.

Rozhodčí: Buturlin, Ravodin - Lazarev, Birin