Plzeň – Liberec 4:3 (po s.n.) | Kladno – Pardubice 6:3 (kon.)
4:3 (1:0, 1:0, 1:3)
Bílí Tygři Liberec
Středa 26.09.2012, 18:10 • Čez Aréna Plzeň • Tipsport extraliga

53:53
    Plzni se teď nic nedaří. A k tomu ještě míří Dvořák (PLZ) na dvě minuty na tresnou lavici za zdržování hry, když vyhodil puk mimo hřiště.

46:21
    Tygři si zahrají přesilovou hru. Vyloučen Jiří Hanzlík (PLZ).

38:42
    A dvojnásobná přesilovka se protáhne. Na trestnou lavici pro změnu míří Výtisk (LIB), jehož trest se odkládá a začne běžet za 42 vteřin.

38:15
    Tak tohle je pro Tygry kritická situace. Vantuch (LIB) dostává dvě minuty za hru vysokou holí a Plzeň bude hrát 1:09 v pěti proti třem.

37:24
    Domácí budou hrát další přesilovou hru. Štich (LIB) je potrestán za nedovolené bránění.

30:33
    Opět současné vyloučení. Dvořák (PLZ) vyloučen za podražení a mužstvo Bílých Tygrů je potrestáno za příliš mnoho hráčů na ledě. Hraje se tedy čtyři na čtyři.

25:35
    Šmíd (LIB) dostává dvě minuty za napadení.

22:51
    Straka se zmocnil puku, nahodil své tryskové motory a všem opět ujížděl. Jeho kamarád Petr Nedvěd (LIB) ho zastavil jen nedovoleným hákem.

18:39
    Liberecká přesilovka ovšem netrvala příliš dlouho. Juraj Cebák (LIB) taktéž putuje na dvě minuty za katr.

17:55
    Ševc (PLZ) ale zbrzdil dle soudu rozhodčích Galamboše faulem, odchází tedy na tresnou lavici.

13:44
    Budeme sledovat hru čtyři na čtyři. Pitule (PLZ) a Nedvěd (LIB) dostávají po dvou minutách za sekání, respektive nedovolené bránění.

09:15
    Pro změnu si oslabení zahrají domácí. Marušák (PLZ) dostává dvě minuty za hákování. Svým faulem hasil požár před Mazancovou brankou.

07:57
    Máme tu první vyloučení zápasu. Potrestaným je Nedvěd (LIB), který dostává dvě minuty za hákování.

Adéla Naarová

Branky a nahrávky: 9. Ševc (Vlasák, Kovář), 32. Gulaš (Marušák), 44. Gulaš, 65. Straka - 47. Šmíd (Nedvěd, Netík), 51. Cebák (Kudrna), 54. Nedvěd (Vlach)

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) - Jeřábek, St. Pierre, Hanzlík, Marušák, Slovák, Ševc, Havlíček - Kratěna, Vlasák, Straka - Lev, Kovář, Pitule - Dvořák, Gulaš, Petruška - Pletka, Heřman, Balej
    Bílí Tygři Liberec: Pavelec (Pinc) - Čakajík, Šmíd, Výtisk, Derner, Cebák, Holub, Štich, Novotn - Víšek, Špaček, Galamboš - Vlach, Kudrna, Filippi - Urban, Netík, Vantuch - Bulíř, Krejčík, Nedvěd

Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Bejček, Charvát