Viťaz – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Mytišči 3:2 (kon.)
Doněck – Spartak Moskva 0:1 (po s.n.)
HC Dinamo Minsk
3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Atlant Mytišči
Neděle 30.09.2012, 16:00 • Minsk Ice Palace • KHL

59:20
    Hosté hrají bez brankáře s pěti hráči v poli!

58:38
    Na trestnou lavici odchází hostující Enqvist za zbytečný útočný faul a připravuje tak své spoluhráče o možnost vyrovnat stav utkání....

53:40
    Na trestnou lavici odchází za nedovolené bránění Frogren. Hosté mají výhodu přesilové hry.

45:35
    Fantastický zákrok domácí brankářské hvězdy Rinneho! Puk už mířil do branky po střele Žerděva, skvělým reflexnivním skokem však Fin uchránil domácí svatyni!

43:20
    Sám na Chudobina teď mířil domácí hráč, brankáře Atlantu však nepřekonal.

40:50
    Hned v úvodu třetí třetiny vyloučen hostující Semjonov! Domác mají výhodu přesilové hry.

35:00
    Karalahti nezpracoval přihrávku od Platta, měl odkrytou bránu!

34:47
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází hostující Michnov. Šance pro domácí zvýraznit své vedení.

29:40
    Obrovské šance elitní lajny Dinama! Platt se Stapletonem teď zaměstnávají hostující obranu, ta však se štěstím odolává!

26:48
    Domácí borec Linglet odchází za hákování na trestnou lavici, hosté mají šanci vyrovnat při přesilové hře!

26:28
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!

... ale je z toho gól domácích, který z rychlého protiútoku dávají vedoucí branku! Úspěšným střelcem byl TEEMU LAINE, který využil fantastické přihrávky Geoffa Platta při přečíslení 2 na 1.! Asistence: Platt

21:55

Vhazování ve třetině hostů, puk se dostal za bránu, odkud krásně přihrává Kitarov najíždějícímu CHARLESOVI LINGLETOVI, který zblízka překonává Chudobina! Asistence: Michajlov, Kitarov.

20:40
    Obrovská šance domácí hvězdy Stapletona! Chudobin ale předvedl neuvěřitelný zákrok!

17:30
    Zbyněk Irgl se vydal na velké sólo a z domácí třetiny přebruslil s pukem na hokejce až před Chudobina, zakončil, ale hostující gólman byl pozorný! Skvělý hokejový okamžik!

17:15
    Lindgren (ATL) v tváří v tvář proti Rinnemu neuspěl, finská brankářská hvězda měla dobře připravenou lapačku! To byla velká šance!

16:07

Fantastický hokej v Minsk Ice Palace! Český hokejista LIBOR PIVKO vzal odpovědnost na sebe a ranou od modré snižuje náskok Atlantu! Asistence: Linglet, Meleško.

12:13
    Mytišči právě vstřelilo branku!

Pouze 20 vteřin stačilo hostům k proměnění přesilové hry - IGOR IGNATUŠKIN vzal odpovědnost na sebe a bekhendem překonává domácího brankáře! Asistence: Semjonov, Žerděv!

04:32
    Domácí mají výhodu přesilové hry, na trestnou lavici odchází Teemu Laine!

04:00

Výborný vstup do utkání! Hosté přetlačili domácí a po dorážce se prosazuje NIKOLAJ LEMŤJUGOV! Asistence: Točickij

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Pivko (Linglet, Meleško), 22. Linglet (Michajlov, Kitarov), 27. Laine (Platt) - 4. Lemtjugov (Točickij), 13. Ignatuškin (Semjonov, Žerděv)

HC Dinamo Minsk: Rinne (Šaljapňov) - Frogren, Karalahti, Platt, Stapleton, Laine - Krajíček, Denisov, Pivko, Irgl, Stas - Čarnavok, Murphy, Meleško, Kulakov, Kitarov - Nohačov, Linglet, Michajlov, Dudko
    Atlant Mytišči: Chudobin (Davydov) - Višněvskij, Petrov, Kolcov, Žerděv, Ignatuškin - Semjonov, Niskala, Gluchov, Andersson, Engqvist - Ozolinš, Rukavišnikov, Lindgren, Michnov, Lemťjugov - Majorov, Kablukov, Točickij

Rozhodčí: Gusev, Ravodin - Streltsov, Tarasov