Viťaz – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Mytišči 3:2 (kon.)

52:55
    Hosté hráli v šesti, Donbass tak bude mít další možnost přesilové hry.

46:51
    Opět se bude vylučovat, za tvrdý zákrok uprostřed kluziště si míří odpykat 2 trestné minuty posila z NHL Jevgenij Dadonov.

42:30
    Dnes už podruhé jeden z hostujících hráčů úmyslně posunul branku, tentokrát je to Voronin, který už sedí na trestné lavici.

39:16
    Domácí ale jdou do čtyřech. Za nějaký skrytý faul byl vyloučen Petterri Wirtanen.

33:25
    A další vyloučení, Oskars Bartulis je vyloučen za podražení.

31:20
    Síly na ledě se vyrovnají, Pettersson zahákoval Shaone Morrisonna, za což si jde sednout na trestnou lavici.

30:25
    A opravdu tomu tak bylo, Petrov už poslušně sedí na trestné lavici.

20:36
    Pettersonovu střelu dokázal Borisov vyrazit pouze nad sebe, po následném závaru byla posunuta branka, podle rozhodčího ovšem schválně, 2 minuty za zdržování hry tak inkasoval Bušujev.

18:16
    Bodrov stáhl k zemi Neodorosta a domácí si tak zahrají první početní výhodu v dnešním utkání.