Plzeň – Sparta 5:4 (kon.) | Motor ČB – Kladno 2:6 (kon.) | Zlín – Chomutov 1:2 (po s.n.)
Třinec – Liberec 5:4 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen snížení. Od modré vypálil Jank, trefil JIŘÍHO ŠIMÁNKA, který v pádu dorazil kotouč za Cháberu. Asistence: Bohumil Jank, František Ptáček.

58:18
    Antonín Melka (KLA) - 2 minuty za nedovolené bránění.

57:21
    Židlický objížděl branku podobně jako vždy Plekanec, ale Kantor byl dostatečně rychlý.

54:28
    Potvrzeno to, co se vědělo už dlouho dopředu: dnešní utkání je vyprodané - 6421 diváků.

51:20
    Bohumil Jank (CEB) - 2 minuty za sekání.

49:29
    Kladno právě vstřelilo branku!
    JAROMÍR JÁGR si bez větších problémů rozpohyboval Kantora a mezi jeho betony skóroval.

49:29
    Frühauf fauloval unikajícího Jágra a je nařízeno trestné střílení.

42:59
    Jan Eberle (KLA) - 2 minuty za hákování. Přesilová hra číslo čtyři pro Mountfield.

37:09
    To už je příliš i na Lukáše Sáblíka. Toho v brance nahrazuje Pavel Kantor.

37:09
    A další gól v síti Lukáše Sáblíka. Domácí nedokázali několikrát vyhodit a přišel trest. Přesnou střelou se prosadil JAKUB VALSKÝ. Asistence: Antonín Melka.

35:14
    Znovu se potvrzuje dnešní pravidlo. Rytíři skórují prakticky z každé šance. Tentokrát doklepl kotouč za Sáblíka po mele v brankovišti TOMÁŠ PLEKANEC. Asistence: Marek Židlický.

30:29
    Domácí se dočkali snížení. RENÉ VYDARENÝ vystřelil od modré čáry a kotouč propadl mezi betony Chábery až do branky. Asistence: Jakub Suja.

27:53
    Tomáš Mertl (CEB) přidržel Jágrovi hůl a dostává dvě minuty.

27:03
    Kladno je neuvěřitelné produktivní. Po nedorozumění v obraně se k odraženému kotouči dostal DAVID MOCEK a přesnou střelou vymetl růžek Sáblíkovy branky. Asistence: David Kuchejda.

23:08
    Napodruhé se JAROMÍR JÁGR dočkal. Nejprve se Jágr zjevil sám před Sáblíkem, položil si domácího brankáře, ten mu však skvěle kotouč sebral. Pak však za brankou chyboval Kolarz, Jágr se znovu ujal kotouč, objel branku a skóroval. Bez asistence.

20:00
    Je to tak. Kladenská střídačka dostává dvě minuty za zdržování hry a Jihočeši začnou druhou třetinu v početní výhodě. Trest odpyká David Kuchejda.

19:47
    Obrovská šance Mountifledu! Ptáček pálil od modré, Chábera jeho střelu pouze vyrazil před sebe, kde kotouč nedokázali domácí "dostrkat" do sítě.

17:20
    Šimánek to vtipně zkusil z ostrého úhlu a málem překvapil Cháberu.

16:17
    David Kuchejda (KLA) - 2 minuty za podražení. Kuchejda faulem zastavil Kolarze v jasné šanci.

12:24
    Dej zastavil Jágra a připravil šanci pro Kotalíka, jehož prudká střela šla těsně vedle.

08:21
    Marek Židlický (KLA) - 2 minuty za krosček. První početní výhoda i pro Mountfield.

05:02
    Rytíři využívají přesilovku. Hosté dlouho drželi čtveřici Jihočechů pod zámkem, kotouč si vyměnili Kaberle s Plekancem a JIŘÍ TLUSTÝ z mezikruží prostřelil Sáblíka. Asistence: Tomáš Plekanec a Tomáš Kaberle.

04:10
    Aleš Kotalík (CEB) - 2 minuty za podražení. První přesilovka pro Jágra a spol.

Je 15:43 a Jaromír Jágr se v kulichu projíždí po ledě Budvar arény!

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 31. Vydarený, 60. Šimánek (Jank, Ptáček) - 6. Tlustý (Plekanec, T. Kaberle), 24. Jágr, 28. Mocek (Kuchejda), 36. Plekanec (Židlický), 38. Valský (Melka), 50. Jágr (pen.)

Banes Motor České Budějovice: Sáblík (38. Kantor) - Ptáček, Jank, Martínek, Vydarený, Kolarz, Vráblík, Frühauf - Dej, Kotalík, Šimánek - Mertl, Kašpařík, Podlešák - Soudek, Knotek, Rousek - Marek, Červený, Suja - Švihálek.
    Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Černošek, Židlický, T. Kaberle, Drtina, Piskáček, Majeský, Macholda, Mocek - Jágr, Plekanec, Tlustý - Hovorka, Patera, Hlaváč - Eberle, Dragoun, Kuchejda - Valský, Melka, Kuchler.

Rozhodčí: Blecha, Hradil - Barvíř, Blümel

Diváci: 6421 (vyprodáno)