Havlíčkův Brod – Liberec 2:5 (kon.) | Warriors Brno – Zlín 3:4 (po s.n.) | Třinec – Havířov 8:2 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Jihlava – Sparta 2:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
2:3 (2:1,0:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Neděle 30.09.2012, 16:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:53
    Jihlava zamkla Spartu a vykoledovala si další faul. Chlouba jde sedět za dnes velmi oblíbený přestupek: podražení.

53:48
    Naprosto nesmyslný faul teď písknul jeden z arbitrů. Hrala zahrál tělem jednoho z útočníků, ale ten to neustál a lehl na led. Hrala obdržel 2 minuty za napadení.

53:09
    Zase Svoboda středem pozornosti. Tentokrát, ale na trestné lavici. Za faul kolenem jde na 2 minuty + 10 minut osobní trest.

52:02
    Hraje se 4 na 4. Na straně Jihlavy se provinil podražením Najman.

50:58
    Po třetí během pár minut putuje na trestnou lavici hráč s velkým S na hrudi. Tentokrát Michnáč za podražení.

48:43
    A další možnost pro Jihlavu. Tentokrát se vražením na hrazení provinil Janda.

46:23
    Komárek ze Sparty jde pykat za podražení.

43:41
    Dorrer po útočné akci nestíhal návrat do obrany a po zahákování nabídl přesilovou hru hostům z Prahy.

41:21
    Přesilovka pro Duklu. Za podražení dostal trest Chlouba.

38:49
    Čermák z Jihlavy dostal 2 minuty za hákování.

24:41
    Jihlava má možnost navýšit své hubené vedení. Sedliský sedí na trestné za sekání.

17:42
    Sedlák ze Sparty jde na 2 minuty za hrubost.

15:48
    Huňáček odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

13:30
    Přesilovka tentokrát pro Duklu. Za podražení jde sedět Janda.

09:55
    Peschout zahákoval pražského Svobodu a jde pykat. Dá Dukla i v tomto oslabené branku?

03:14
    Za podražení jde pykat Havránek. Sparta má 2 minuty přesilovky.

David Suchý (JI)

Branky a nahrávky: 5. Kousal, 6. Havránek (Wasserbauer) - 16. Svoboda, 32. Svoboda (Procházka), 65. Kalina

HC Dukla Jihlava: Vítešník (Kořenář) - Váňa, Pospíchal, Wasserbauer, Pražák, Huňáček, Dorrer - Kousal, Hrala, Oščádal - Čermák, Najman, Havránek - Indra, Mejzlík, Peschout.
    HC Sparta Praha: Brízgala (Nahodil) - Janda, Kalina, Hůla, Sedlák, Sekera, Sedliský, R. Jeřábek - Svoboda, Zídek, Procházka - Pšenička, Komárek, Chlouba - F. Jeřábek, Jandus, Michnáč - Jandus, Zářecký, Seniov.

Rozhodčí: M. Honza -F. Honza - Stehlík