PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 20.10.2012, 20:00 • Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+1
    Domácí mohli v nastavení rozhodnout. Po dalekonosné ráně vyrazil gólman Pouplin míč se štěstím nad břevno.

83
    Domácí měli velkou šanci! Ayasseho střelu ale Pouplin výtečně vyrazil.

77
    Loties obdržel po zákroku na Camaru žlutou kartu.

78
    Obrovská šance Sochaux. Privat si zpracoval míč v pokutovém území a po jeho střele levačkou, kterou ještě tečoval Luiz, skončil balon na břevně, od nějž se odrazil před brankovou čáru.

77
    Hosté poprvé vystřídali. Z trávníku odešel Yartey, přišel na něj A. R. Camara.

77
    Velká šance domácích. Míč po Louisově střele ale skončil hodně vedle brány.

71
    Domácí naposledy vystřídali. Místo Moukandja si zahraje Louis.

65
    Po centru z pravé strany se snažil hlavičkoval Privat, ve vzduchu ale dobře zasáhl brankář N'Dy, kterého navíc útočník Sochaux fauloval a rozhodčí nařídil přímý volný kop pro domácí. Po odpískání navíc poslal míč do prázdné brány Roudet, za což byl odměněn žlutou kartou.

61
    Možná klíčový okamžik druhého poločasu! Za ostrý zákrok na Boudebouze obdržel červenou kartu útočník Nancy Bakar.

56
    Sochaux vstřelilo branku!
    Exekuce přímého volného kopu se ujal Boudebouz a levačkou orazítkoval břevno. Míč se odrazil zpět do pole, kde se ho nakonec zmocnil SEBASTIEN ROUDET a parádní ranou z voleje vymetl šibenici N'Dyho brány.

55
    Ještě před zahráním přímého volného kopu domácí vystřídali. Trávník opustil Sami, vběhl na něj Loties.

46
    Domácí provedli o poločasové přestávce změnu v sestavě. Místo Molla vběhl do druhého poločasu na trávník Mangani.

45+1
    Těsně před poločasovou přestávkou obdržel za faul na Saneho žlutou kartu útočník Sochaux Privat.

42
    Žlutý kartonek uviděl také na druhé straně Contout.

42
    Obránce Nancy Haidara obdržel žlutou kartu.

41
    Po rohovém kopu přišla velká šance Sochaux. V pokutovém území pálil levačkou Boudebouz, míč byl v posledním okamžiku přizvednut domácím hráčem nad bránu. Další roh pro hosty.

29
    Po delší době zahrozili také domácí. Mollo si na levé straně u pomezní čáry potáhl míč k pokutovému území a z přibližně 20 metrů nebezpečně pravačkou vystřelil kousek vedle levé tyče Pouplinovy brány.

27
    Sochaux spálilo obrovskou šanci na vyrovnání! Po krásném prostrčení Contouta zakončoval v šestnáctce osamocený Privat. Míč po křížné přízemní střele o kousek minul pravou tyč N'Dyho brány.

14
    Nancy právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení po standardní situaci. Mollo načechral míč na přední tyč, kam si naběhl SEBASTIEN PUYGRENIER a hlavou uklidil balon přesně k pravé tyči.