PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 20.10.2012, 20:00 • Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Remíza ani pro jeden tým nic neřeší. Oba se stále nacházejí v pásmu sestupu. Nancy zůstává předposlední a alespoň uťalo sérii šesti porážek v řadě, Sochaux je osmnácté. (21:57:54)

Domácí se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Puygrenier. Sochaux se vyrovnání dočkalo ve druhém poločase, kdy se parádní ranou prezentoval Roudet. Domácí hráli od 61. minuty bez vyloučeného Bakara, přesto mohli v závěru vybojovat tři body. Brankář Pouplin však již neinkasoval.

90+3
    Útok Sochaux skončil ofsajdem, v němž se nacházel Privat.

90+2
    Ani po druhém rohovém kopu se gólu nedočkali.

90+2
    Hosté si rohový kop zopakují ze stejné strany.

90+2
    Sochaux podniklo rychlý brejk a bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Domácí mohli v nastavení rozhodnout. Po dalekonosné ráně vyrazil gólman Pouplin míč se štěstím nad břevno.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase tři minuty.

90
    Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Roussillon, vypálil ale vysoko nad.

90
    Rohový kop pro Sochaux.

88
    Hosté se po přímém volném kopu ubránili.

87
    Přímý volný kop pro Nancy.

85
    Sauget si pěkně narazil míč na pravé straně u pomezní čáry, jeho přihrávku do pokutového území ale obránci Nancy odvrátili do bezpečí.

83
    Domácí měli velkou šanci! Ayasseho střelu ale Pouplin výtečně vyrazil.

80
    Camarova dělovka prosvištěla vedle levé tyče N'Dyho brány.

77
    Loties obdržel po zákroku na Camaru žlutou kartu.

78
    Obrovská šance Sochaux. Privat si zpracoval míč v pokutovém území a po jeho střele levačkou, kterou ještě tečoval Luiz, skončil balon na břevně, od nějž se odrazil před brankovou čáru.

77
    Hosté poprvé vystřídali. Z trávníku odešel Yartey, přišel na něj A. R. Camara.

77
    Velká šance domácích. Míč po Louisově střele ale skončil hodně vedle brány.

76
    Sane centroval z levé strany, jeho přihrávka ale byla nepřesná. Gólman Pouplin bude zahrávat kop od branky.

75
    Po rohovém kopu odhlavičkoval Yaya míč do zámezí a Nancy bude vhazovat.

75
    Karaboue vypálil těsně za pokutovým územím, jeho ránu ztečoval nad bránu Yaya a domácí budou zahrávat rohový kop.

73
    Privat se málem dostal do šance, dobře ho ale pokryl tělem Luiz.

72
    Útočná akce Nancy skončila ofsajdem.

71
    Domácí naposledy vystřídali. Místo Moukandja si zahraje Louis.

70
    Sochaux cítí šanci na tříbodový zisk. Přišpendlilo soupeře na jeho polovině, nedokázalo se ale dostat do šance a o míč přišlo.

68
    Pokus o uvolnění Roussillona do pokutového území nevyšel. Hostující hráč nestihl míč na hrací ploše a Nancy bude zahrávat kop od brány.

67
    Sauget málem zaskočil brankáře N'Dyho, když se z pravé strany nedaleko pokutového území pokusil o lob. Míč nakonec skončil těsně nad břevnem.

65
    Po centru z pravé strany se snažil hlavičkoval Privat, ve vzduchu ale dobře zasáhl brankář N'Dy, kterého navíc útočník Sochaux fauloval a rozhodčí nařídil přímý volný kop pro domácí. Po odpískání navíc poslal míč do prázdné brány Roudet, za což byl odměněn žlutou kartou.

63
    Domácí i v deseti útočí. Haidara se protáhl po levé straně, kousek u pomezní čáry poté upadl po souboji s protihráčem k zemi. Rozhodčí však neposoudil situaci jako faul ze strany hostů a nechal pokračovat ve hře, což se vůbec nelíbilo domácím fanouškům, kteří okomentovali situaci pískotem.

61
    Možná klíčový okamžik druhého poločasu! Za ostrý zákrok na Boudebouze obdržel červenou kartu útočník Nancy Bakar.

60
    Contout pronikl z pravé strany až k šestnáctce Nancy, kde však o míč přišel.

58
    Hosté touží dokonat obrat. Contout ale v útočném snažení fauloval Haidaru a Nancy bude z vlastní poloviny zahrávat přímý volný kop.

56
    Sochaux vstřelilo branku!
    Exekuce přímého volného kopu se ujal Boudebouz a levačkou orazítkoval břevno. Míč se odrazil zpět do pole, kde se ho nakonec zmocnil SEBASTIEN ROUDET a parádní ranou z voleje vymetl šibenici N'Dyho brány.

55
    Ještě před zahráním přímého volného kopu domácí vystřídali. Trávník opustil Sami, vběhl na něj Loties.

54
    Haidara poslal skluzem k zemi těsně před pokutovým územím hostujícího Contouta a Sochaux bude v nadějné vzdálenosti zahrávat přímý volný kop.

53
    Domácí se po rohovém kopu ubránili.

52
    Sochaux vybojovalo rohový kop, který rozehraje Roudet.

51
    Moukandjo si pomohl v souboji s Peybernesem nedovoleně a rozhodčí tak zastavil útočnou akci domácích.

49
    Privat se v pokutovém území Nancy snažil dostat k míči přes Luize, to se mu ale nepodařilo. Navíc se dopustil faulu.

46
    Domácí provedli o poločasové přestávce změnu v sestavě. Místo Molla vběhl do druhého poločasu na trávník Mangani.

48
    Moukandjo vystřelil zpoza šestnáctky do připraveného gólmana Pouplina.

46
    Domácí se hned zkraje druhé půle vydali do útoku, Haidara ale neobešel na levé straně u pomezní čáry protihráče. Nancy však zůstane u míče a bude vhazovat.

46

Sochaux bylo po většinu prvního poločasu aktivnějším mužstvem. Jediný gól ovšem vstřelili domácí, když po rohovém kopu rozvlnil hlavou síť Puygrenier.

45+1
    Těsně před poločasovou přestávkou obdržel za faul na Saneho žlutou kartu útočník Sochaux Privat.

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

45
    Mollo se u rohového praporku Sochaux snažil vybojovat roh, ovšem neúspěšně.

44
    Contout po sklepnutí pálil bez přípravy levačkou těsně vedle pravé tyče N'Dyho brány.

43
    Po rohovém kopu hosté bránu neohrozili.

42
    Žlutý kartonek uviděl také na druhé straně Contout.

42
    Obránce Nancy Haidara obdržel žlutou kartu.

41
    Po rohovém kopu přišla velká šance Sochaux. V pokutovém území pálil levačkou Boudebouz, míč byl v posledním okamžiku přizvednut domácím hráčem nad bránu. Další roh pro hosty.

41
    Haidara nepustil k centru Saugeta, hosté budou alespoň zahrávat rohový kop.

40
    Moukandjo nestihl míč na hrací ploše, Sochaux bude vhazovat.

38
    Sochaux zahrávalo z levé strany přímý volný kop, míč směřoval na zadní tyč, kde byl Boudebouz. Ke střele se ale nedostal.

37
    Domácím se nedaří podržet míč, Sochaux se usadilo na polovině soupeře. Zatím se ale nedokáže dostat do šance.

36
    Šlapák Ayasseho, Sochaux bude zahrávat přímý volný kop.

35
    Míč po centru z pravé strany skončil v rukavicích gólmana N'Dyho.

34
    Boudebouz pěknou ranou z dálky protáhl N'Dyho, který míč vyrazil.

33
    Mollo napadal rozehrávku soupeře, pomohl si ale rukou a rozhodčí nařídil přímý volný kop pro Sochaux.

30
    Nancy se vrhlo do útoku. Moukandjo byl ale na pravé straně ustrážen a brzy poté přihrávka podél pravé pomezní čáry skončila v zámezí. Vhazovat bude Sochaux.

29
    Po delší době zahrozili také domácí. Mollo si na levé straně u pomezní čáry potáhl míč k pokutovému území a z přibližně 20 metrů nebezpečně pravačkou vystřelil kousek vedle levé tyče Pouplinovy brány.

27
    Sochaux spálilo obrovskou šanci na vyrovnání! Po krásném prostrčení Contouta zakončoval v šestnáctce osamocený Privat. Míč po křížné přízemní střele o kousek minul pravou tyč N'Dyho brány.

25
    Moukandjo byl při průniku zastaven nedovoleně. Nancy bude zhruba na polovině hřiště zahrávat přímý volný kop.

24
    Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším mužstvem, drží míč na svých kopačkách, přesto má Nancy stále jednobrankový náskok.

23
    Po rohovém kopu se hosté vyrovnání nedočkali.

22
    Boudebouz rozehrál z pravé strany přímý volný kop. Míč se dostal až do šestnáctky, kde se tlačil k zakončení Peybernes, domácí ale v posledním okamžiku odvrátili balon na roh.

20
    Yartey se prohnal z pravé strany až do vápna, kde po souboji s Haidarou upadl. Rozhodčí však neposoudil zákrok obránce Nancy v rozporu s pravidly a nechal pokračovat ve hře.

20
    Sane se vrátil na hřiště, hra pokračuje.

19
    Sane odešel v doprovodu lékařů za pomezní čáru.

18
    Po vzdušném souboji Privata se Sanem zůstává druhý jmenovaný ležet na trávníku.

17
    Hostující Boudebouz rozehrál přímý volný kop, míč poslal do šestnáctky, kde si s ním obrana Nancy poradila.

16
    Sochaux se snaží o bleskovou odpověď, zatím se mu ale nedaří překonat pozornou obranu soupeře.

14
    Nancy právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení po standardní situaci. Mollo načechral míč na přední tyč, kam si naběhl SEBASTIEN PUYGRENIER a hlavou uklidil balon přesně k pravé tyči.

13
    Hostující Roussillon odvrátil centr z levé strany pro jistotu na roh, který rozehraje Mollo.

13
    Diváci zatím sledují vyčkávanou. Oba týmy kombinují především na polovině hřiště.

12
    Hosté se nastěhovali na polovinu soupeře. Puygrenier ve skluzu odkopl míč do zámezí.

11
    Nancy centrovalo z levé strany do pokutového území, míč byl ale nepřesný a kop od branky tak provede gólman Pouplin.

9
    Rychlý brejk podnikli domácí. Míč letěl na pravou stranu k pomezní čáře, kde ho však Ayasse nezachytil na hrací ploše. Vhazovat bude Sochaux.

2
    Akce Sochaux skončila ofsajdem.

5
    Mollo se dostal k míči na pravé straně. U rohového praporku se snažil obejít dva bránící protihráče, což se mu ovšem nepodařilo.

2
    Sochaux ze standardní situace nic nevytěžilo.

1
    Hosté budou zahrávat první rohový kop utkání.

1

AS Nancy-Lorraine: N'Dy - Sami, Luiz, Puygrenier, Haidara - Karaboue, Sane, Ayasse - Bakar, Mollo, Moukandjo.

FC Sochaux: Pouplin - Yaya, Kanté, Roussillon, Peybernes - Boudebouz, Contout, Sauget, Roudet - Yartey, Privat.

Rozhodčí: Fautrel‎.

Nancy čeká na výhru nad Sochaux už dva roky.

Hosté nemůžou v sobotním utkání počítat se špílmachrem Thierrym Doubaem, který bude vinou zranění kolena v minulém duelu s Rennes (0:1) chybět svému týmu několik měsíců.

Sochaux však letos také nepatří k ozdobám soutěže. V osmi uplynulých ligových duelech prohrálo hned šestkrát a figuruje na 18. místě tabulky, tedy jen o příčku před Nancy. Oba celky od sebe dělí dva body.

Domácí celek má za sebou sérii šesti prohraných ligových utkání, ve kterých inkasoval celkem 16 branek. Naposledy podlehl na půdě St. Etienne 0:4 a propadl se na předposlední příčku tabulky.

Fotbalisté Nancy hostí v sobotním zápase 9. kola nejvyšší francouzské soutěže tým Sochaux.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.