Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 9:1 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 4:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 3:8 (kon.)

58:35
    Vyloučen hráč hostí Hošek na 2.minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen domácí Jáchym na 2.minuty za napadení

57:41
    Vyloučen hráč hostí Růžek na 2.minuty za hákování

57:26
    Pavel Damašek si dnes opravdu zaslouží velký potlesk. I v pádu dokázal zneškodnit střelu do poloprázdné branky a vysloužil si tak velký aplaus domácích

56:30
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Další branka Klášterce. Dneska si modrožlutí opravdu otevřeli střelnici. DANIEL SVOBODA střílí další branku domácíh a upravuje skóre už na 9:1. Asistence MARTIN ŠTELCICH

56:02
    Klášterec jako by se nechtěl spokojit "jen" s osmi góly a stále obstřeluje hostujícího brankáře

55:14
    Vyloučen hráč hostí Růžek na 2.minuty za sekání

54:40
    Po pár vteřínách přidává Klášterec další branku. Branku vstřelil LIBOR ŘEPÍK. Asistence PETR MIKLOVIČ

54:24
    JAKUB HOFMEISTER teď vyšachoval obranu i s brankářem a střílí gól. Asistence DANIEL KOLČAVA, MARTIN KALINOVIČ

52:35
    Nesmyslný atak hostujícího Růžka na domácího Maška, který ovšem oplácel a tak si oba hráči odsedí 2.minuty. Růžek vyloučen na 2.minuty za hrubost. Mašek vyloučen na 2.minuty za hrubost

52:10
    Nájezd dvou na jednoho vyřešil tedˇ Pavel Damašek, který dneska chytá famózně

50:43
    Děčín v plném počtu

50:21
    Na Zámostného ted lítá jedna střela za druhou ale zatím hostující brankář vše pochytal

49:42
    Průnik Řepíka tedˇ vyřežil Zámostný svým pravým betonem

48:43
    Vyloučen hráč hostí Oliverius na 2.minuty za sekání

48:12
    Krásnou nahrávku od PETRA MIKLOVIČE teď využil FRANTIŠEK MÁLA a zvyšuje stav utkání už na 6:1 pro Klášterec. Asistence PETR MIKLOVIČ