Chabarovsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 4:3 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 3:1 (kon.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:5 (po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Neděle 21.10.2012, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Ve třetí třetině se domácí opět ujali vedení brankou Malyšev - 2:1 ve 45. minutě. Ale Kazaň na tuto branku nedokázala odpovědět a postupem času začala být nervozní z čehož pramenili i častá vyloučení, které domácí využili brankou v 56. minutě na dvoubranové vedení brankou Krivonožkina. Utkání poté v klidu zvládli do úspěšného konce. (14:26:42)

60:00

59:39
    Na konci zápasu vyloučen ještě hostující kapitán Alexej Morozov za držení.

59:03
    Sibir už jen vyhazuje.

58:33
    Domácí dobře brání a hosty z Kazaně do ničeho nepouští.

57:10
    Kazaň se marně dostává do třetiny Novosibirsku.

56:35
    Sibir v útoku.

55:28
    Sibir právě vstřelil branku!
    Ale za brankou udělal několik koleček MAXIM KRIVONOŽKIN, který překonává Konstantina Barulina, ten se nestačil přesunout. Asistence: Nikita Zajcev, Alexandr Nikulin.