Poprad – Žilina 5:1 (kon.) | Košice – Trenčín 2:3 (po s.n.) | Skalica – Banská Bystrica 5:2 (kon.)
Martin – Nitra 1:5 (kon.) | Zvolen – Piešťany 2:3 (po s.n.)
HK Skalica
5:2 (4:0, 0:1, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 21.10.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

V poslednej tretej tretine sme videli dva góly, po jednom na každej strane, najprv domáci zvýšili náskok a to v 49. minúte zásluhou KONEĆNÉHO, následne hostia ešte upravili skóre zápasu na konečných 5:2, a to v 57. minúte dosiahol svoj druhý gól v dnešnom zápase SÝKORA.

Ďakujem za pozornosť, DOVIDENIA. (19:08:42)

60:00

59:11
    Prudká strela Bambúcha ihneď po buly mierila vysoko nad ochrannú sieť.

58:00
    Do konca tretej tretiny už zostávajú len dve minúty.

56:04
    Banská Bystrica dala gól!
    Opäť to bol JÁN SÝKORA, ktorý prekonal Romančíka, strelou švihom pomedzi betóny. Asistencia: Peter Novajovský.

55:30
    Lunter sa dostával do protiútoku, ale do pásma sa vrátil domáci obranca, a obral hráča hostí o puk.

54:30
    Pekná prihrávka Kutálka na korčulujúceho Tršku, ale brankár hostí si pripísal úspešný zákrok.

53:30
    Trškova strela švihom od modrej, tú pred bránou ešte tečoval Preisinger, ale puk neskončil v bráne hostí, ale na zadnom mantineli.

52:56
    Vylúčenie Banská Bystrica, na trestnú odišiel Češík za podrazenie.

52:05
    Domáci hráči sú už v plnom počte, hosťom sa nepodarilo využiť presilovú hru.

51:17
    Bambúch sa snažil znervózniť domácu obranu a aj brankára Romančíka, ale hlavný rozhodca mu už dohovára.

50:05
    Vylúčenie Skalice, na trestnú odišiel Konečný za krosček.

48:14
    Skalica dala gól!
    Tak domáci pridávajú piaty gól do brány Banskej Bystrice, po preniknutí RASTISLAVA KONEČNÉHO od rohu klziska až pred Dzubninu sa puk dostal do brány. Asistencie: Marcel Holovič.

46:50
    Hráčom Banskej Bystrice sa nepodarilo vybojovať útočné pásmo, a tak sa puk dostáva do zakázaného uvoľnenia.

46:18
    Školiak sa dostal k puku po tom ako Hudec zlomil hokejku, poslal puk na Preisingera, ktorého strelu Dzubina vyrazil, následná dorážka Juríka taktiež neskončila v bráne Banskej Bystrice, následne posunutá brána hostí.

43:43
    Šanca Preisingera, ten poslal prihrávku na Školiaka, ale tesne pred ním chytil puk Dzubina, do ktorého následne vletel jeho spoluhráč Heizer, ale brankár hostí je v poriadku.

42:30
    Jurík vyhral buly v útočnom pásme, a okamžite hľadal spoluhráča pred Dzubinom, brankár hostí však puk vyrazil.

42:14
    Hudecova nepresná rozohrávka končí zakázaným uvoľnením hostí, vhadzovať sa bude pred Dzubinom.

41:08
    Šanca pre obrancu hostí Bambúcha, ten najprv naznačil strelu, následne si potiahol puk bližšie k Romančíkovi, a ako náhle videl že tam mám spoluhráča tak nastrelil puk pred Skalickú bránu, ale Romančík puk vyrazil.

40:17
    Hosťom sa už dvakrát v priebehu 17 sekúnd podarilo vyhodiť puk na zakázané uvoľnenie.

Majkl Petruška

Branky a nahrávky: 7. Konečný (Holovič, Vyrůbalík), 8. Kudrna (Mikúš, Bezúch), 12. Jurík (Steiler, Trška), 13. Kudrna, 49. Konečný (Holovič) - 34. Sýkora (Češík, Kubka), 57. Sýkora (Novajovský)

HK Skalica: Romančík - Barák, Jankovič, Kozák, Srnec, Trška, Vyrúbalík - Bezúch, Holovič, Jurík - Klejna, Konečný, Kudrna - Kutálek, Mikúš, Preisinger - Stieler, Školiak, Višňovský
    HC´ 05 Banská Bystrica: Slipčenko - Bambúch, Grman, Ketner, Kubka, Novajovský, Predajniansky, Styk - Češík, Hegyi, Heizer - Hudec, Jankovič, Lamper - Lunter, Nemček, Petro - Sýkora, Šimun, Zigo

Rozhodčí: D.Konc - Brath, P.Tvrdoň