Chabarovsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 4:3 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 3:1 (kon.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:5 (po s.n.)
po s.n.
Spartak Moskva
4:5 (1:0, 0:1, 3:3)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 21.10.2012, 15:00 • Sokolniki, Moskva • KHL

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (17:31:53)

Je dobojováno! I přesto že Čeljabinsk prohrával ve třetí třetině už o tři branky, tak svoje zbraně nesložil a vybojoval vítězství na samostatné nájezdy v poměru 4:5. Pro Spartak je to velká ztráta, jelikož dnešní zápas měl velmi dobře rozehrán.

65:00
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    PETRI KONTIOLA si připisuje vítěznou branku dnešního zápasu.

Glinkin provedl bekhendovou kličku, se kterou slavil úspěch.

Kochlachjov nedokázal prostřelit Mezina mezi betony.

Kontiola si pohrál s Borisovem a poslal mu puk mezi betony.

Žukov branku přestřelil.

Nájezdy začal Kuzněcov, ale Borisov byl proti jeho střele úspěšný.

Samostatné nájezdy začínají.

Jelikož prodloužení branku nepřineslo, tak se rozhodne až v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Spartak sice uzavřel hosty v jejich pásmu, ale do žádné vážnější šance se nedostává a navíc po chybě v rozehrávce se puk nachází až modrou čárou.

64:15
    Oddechový čas pro domácí.

64:15
    Čistov je vyloučen za hákování a dává domácím šanci na rozhodnutí.

63:25
    Glinkin se dostal nikým nehlídán až před branku a pokusil se prostřelit Borisova, ale jeho záměr nevyšel, jelikož branku přestřelil.

62:36
    Od modré čáry střílel Katičov, ale Borisov byl pozorný a puk ukryl do lapačky.

61:46
    Na druhé straně střílel z pravého kruhu Kuzněcov, ale trefil jen připraveného Borisova.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Juňkov (Michajlov), 43. Bodrov (Ščitov, Michajlov), 44. Petrov (Růžička, Gubin), 49. Gubin (Petrov) - 33. Popov (Quint, Glinkin), 50. Kuzněcov (Vasilčenko), 56. Suglobov (Kontiola), 60. Čistov (Antipov, Kontiola), 65. Kontiola

Spartak Moskva: Borisov - Bodrov, Ščitov, Morrison, Želdakov, Šefer, Mamkin, Nakládal, Medvěděv - Růžička, Gubin, Petrov - Levandovskij, Juňkov, Radivojevič - Nikoncev, Žukov, Kochlachjov - Michajlov, Bušujev, Kužmin
    Traktor Čeljabinsk: Garnett - Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Šipin, Něstěrov, Katičov - Zakijev, Čistov, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Kosticin - Suglobov, Panov, Antipov - Popov, Glinkin, Karpov

Rozhodčí: Bondar, Nalivajko - Goljak, Dědulja