Mladá Boleslav – Šumperk 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:5 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (po s.n.) | Písek – Litoměřice 3:4 (po s.n.)
Olomouc – Benátky n/J 9:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 24.10.2012, 18:001. liga (ČR)

Je konec! Mohli jsme sledovat divácky velmi atraktivní zápas, který nakonec končí výhrou Havlíčkova Brodu. Ten se trefil před koncem utkání, ale Hradečtí to nesli velmi nelibě. Domnívali se, že branka neměla platit. V samotném závěru jsme byli svědky bitky, která byla třešničkou na dortu tohoto střetnutí! To je ode mne vše a přeji příjemný zbytek večera. (20:41:34)

60:00

59:39
    A ještě jedno vyloučení. Nervy na uzdě neudržel ani Luděk Brož, který dostává dvě minuty za sekání.

59:35
    Dnešní zápas má opravdu vše! Diváci vidí i bitku! David Švagrovský se pustil do křížku s Janem Pavlíkem. Oba dva kohouti dostávají trest do konce utkání!

59:18
    K jedné poslední střele se dostal Luděk Brož, jeho rána byla zblokována do ochranné sítě. Hradec to znovu zkouší v šesti.

59:01
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je zřejmě definitivně rozhodnuto. Havlíčkobrodští si tak nejspíše odvezou zpod Bílé věže plný počet bodů. RADIM OSTRČIL se ve střední třetině ujal puku a zamířil jej do odkryté hradecké svatyně. Bez asistence.

58:25
    Hradec to zkusí v šesti, Jakub Čech míří na střídačku.

58:25
    Hradecká lavička si vyžádala oddechový čas.

58:25
    Hradec byl vepředu a hlavní rozhodčí přerušil hru, přestože jej Dolejš neměl pod kontrolou. Zase sklízí obrovskou vlnu pískotu.

57:35
    Luděk Brož se dostal do dobré šance, Daniel Dolejš ale jeho střelu zlikvidoval.

57:00
    Bude se znovu vylučovat, tentokrát na hostující straně. Na trestnou míří Martin Ondráček na dvě minuty za vysokou hůl.

55:33
    Vít Budínský se ocitl v zajímavé šanci, jeho střela však postrádala patřičnou razanci.

54:48
    Tak si to pojďme zrekapitulovat. Na hradecké straně je vyloučen Zdeněk Kubica - 2+2 minuty za hrubost. Dále pak Jakub Čech osobní trest 10 minut a kapitán Martin Vágner osobní trest 10 minut + trest do konce utkání. Za hosty za katr putuje jen Jan Knotek, jenž dostává 2+2 minuty za hrubost.

54:48
    Hradečtí vehementně protestují a dlouhou dobu se nehraje, rozdá se hodně trestů!

54:48
    Tak to je neskutečné. Havlíčkobrodští se dostávají do vedení, ale velice zvláštním způsobem. PAVEL MUSIL stál takřka v nulovém úhlu, přesto to zkusil, a to se ukázalo jako správná volba. Puk byl někde u tyčky hradeckého brankáře a zdálo se, že není v brance. Rozhodčí jej ale k nevoli domácího publika uznal. Hradecký stadion se nyní zahalil do pískotu. Asistence: Pavel Musil, Lukáš Endál.

54:30
    Jan Berger projel do útočné třetiny jako nůž máslem, poté přenechal kotouč Michalu Mikeskovi. Ten to ale zřejmě nečekal, a proto jeho rána postrádala jak přesnost, tak razanci.

53:51
    Petr Haluza hledal někoho v černém dresu před brankou Dolejše, tam však nikdo nestál.

53:19
    Vít Budínský pálil po nahrávce svého spoluhráče, jeho rána však neznamenala pro Havlíčkobrodské nějaké výraznější nebezpečí.

53:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 994 diváků.

52:23
    Hradecká první pětka rozjížděla další akci, ta měla však ke gólu daleko.

51:50
    Zrovna při vypršení trestu hradeckého hokejisty zavezl puk do pásma Jan Berger. Posléze se opřel do kotouče, ale lék na Dolejše nenašel.

51:34
    Havlíčkův Brod se při zakládání nového útoku provinili postavením mimo hru.

51:23
    Marian Morava vypálil od modré čáry, jeho projektil se však mezi tři tyče nevešel.

51:07
    Rebelové si ještě v dosavadní přesilovce nedokázali vypracovat nic, co by za stálo za zmínku. Nyní jednu propagační střelu Havlíčkobrodských likviduje hradecký strážce svatyně.

50:14
    Hostům se nepodařilo usadit před Jakubem Čechem a Královští lvi vyhazují přes všechny čáry.

49:50
    Havlíčkův Brod si zahraje početní výhodu, která může hrát velkou roli. Patrik Moskal totiž vyhodil puk ze svého pásma na střídačku. Dostává dvě minuty,což se mu ale vůbec nelíbí. Rozhodčí mu tak ještě navrch přihodil desítku za nesportovní chování.

49:22
    Hra je nyní v poklidu, je to snad klid před bouří?

48:55
    Nyní se Brod trochu osvobodil a snaží se nastěhovat do pásma domácího mužstva. Na jak dlouho se mu to podaří?

48:27
    Václav Meidl obkroužil hradeckou svatyni a snažil se protlačit puk mezi betonem Jakuba Čecha a tyčkou. Hradecký brankář byl ale pozorný.

47:51
    Další střeleckou příležitost si vypracoval Jan Berger, po zakončení byl ještě dohrán. Vše bylo ale čisté. Dolejš následně raději přerušuje hru.

47:20
    Hradec má nyní více ze hry a chce strhnout vedení na svoji stranu. Vít Budínský byl natlačen na branku a hra se přerušuje.

46:44
    Kvalitní hokej! Tento zápas může vyhrát kdokoliv, nyní je Havlíčkův Brod v pěti.

46:33
    O chviličku později střílel znovu Vladimír Říha. V mezikruží se opřel do kotouče, ale branku hostů přestřelil!

46:18
    Zdeněk Kubica pálil z nadějné pozice, branku Daniela Dolejše však jen o kousek netrefil.

45:49
    V této hře jsme nic neviděli a Královští lvi jsou kompletní. Začíná jim zkrácená početní výhoda.

44:44
    A teď již zmiňovaný trest. Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Protivný, uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách.

44:44
    Vladimír Říha využil zaváhání obrany hostů a v oslabení jel sám na brankáře Daniela Dolejše, který jeho kličku vytěsnil. Říha chtěl puk zasunout mezi betony, ten mu ale v klíčové fázi poskočil. Hradecký útočník byl však faulován a poměr sil na ledě se vyrovná.

44:09
    Hradec hraje sice v oslabení, Michal Mikeska se však dostal do šance. Obral protihráče o kotouč a následně vyslal přízemní střelu, kterou dokázal Dolejš zneškodnil.

43:49
    Jakub Luštinec pak nevybíravě fauloval Jana Soldána, který se jen těžko zvedá ze země. Hradecký útočník dostává od hlavního sudího dvě minuty za vražení na hrazení.

43:33
    Další velká možnost domácího mužstva! David Švagrovský hledal Jakuba Luštince, který se málem dostal do zakončení. Puk poskakoval před gólmanem hostí, nakonec hradecký útočník nedokázal dotáhnout celou akci do konce!

42:51
    Havlíčkův Brod se provinil zakázaným uvolněním, hra se stěhuje k Danielu Dolejšovi.

42:32
    A náznak šance i na druhé straně. Jonáš Fiedler vystřelil, ale Jakub Čech byl pozorný, takže se skóre nyní nemění.

42:13
    Hradečtí ji ale dokázali rychle přesunou na opačný pól kluziště, kde se málem prosadil Jan Berger. Ten nejprve nahazoval přes obránce, pak ještě hledal někoho ze svých spoluhráčů, zajímavé příležitosti!

41:55
    Hra před Jakubem Čechem, co se tam zrodí?

41:12
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno! Neskutečný zápas můžeme sledovat! V přesilovce se Královští lvi nakonec přece jenom prosadili! Vít Budínský cpal puk do předbrankového prostoru, kde se nejlépe zorientoval PETR HALUZA a našel skulinku mezi betony Daniela Dolejše. Ten je nedokázal scvaknout. Asistence: Vít Budínský, Michal Mikeska.

40:49
    Hradečtí už se radovali! Vladimír Říha skvělou přihrávkou našel zcela osamoceného Zdeňka Kubicu, který měl před sebou volnou branku. Z pravého kruhu netrefil zcela odkrytou branku, mířil jen do boční sítě!

40:23
    Hradečtí mají k dispozici ještě část ze své přesilové hry. Luděk Brož tvrdě vypálil zpoza modré čáry. Dolejš si s jeho pokusem poradil na výbornou.

40:01

Čtyřicet minut tohoto zápasu je minulostí. V první třetině se oba týmy spíše oťukávaly, nyní už ten správný hokej konečně začal! Nejprve dokázal otočit stav zápasu Hradec, o pár chvil později se to podařilo i Rebelům. Diváci se musí bavit, uvidíme, který z celků dokáže strhnout vítězství na svoji stranu. Těšme se na třetí část, která startuje přibližně v 19.51 hodin.

40:00

39:58
    Havlíčkův Brod ale vyhazuje přes všechny čáry a už se opravdu nic nestane.

39:48
    A máme tu další trest. S těmi se dnes opravdu roztrhl pytel. Petr Polodna dostává dvě minuty za sekání. Hradec tak zkusí ještě něco vymyslet.

38:55
    Vypadá to, že už se druhá třetina spíše jen dohraje. Ani jeden z týmů se nikam nežene.

38:13
    Hradec chce ještě do konce druhé části srovnat. Vepředu se ale do střelecké pozice nedostává.

37:37
    A vidíme opět změnu stavu! Rebelové dokázali také otočit skóre! Nutno dodat, že ve druhé třetině sledujeme parádní hokej. Havlíčkův Brod si dokázal v této početní výhodě vypracovat drtivý tlak, který nakonec přetavil v gól. Jan Knotek vydoloval puk před brankou a následně naservíroval přihrávku jako na zlatém podnose PAVLU MUSILOVI, jenž ji nemohl odmítnout. Puk totiž dopravil do odkryté hradecké svatyně. Ač se Jakub Čech natahoval, na toto neměl nárok! Asistence: Jan Knotek, Marian Morava.

36:20
    Havlíčkobrodští se usadili vepředu a jeden z domácích hráčů zlomil hokejku. Hosté tak měli chvíli k dispozici početní výhodu pět na tři a pořádně domácím zatápěli, ti nakonec s vypětím všech sil vyhazují ven z pásma.

35:53
    Šimon Macháň zlomil hůl a následně držel protihráče, Havlíčkův Brod se tak může usadit v pásmu Hradeckých. Macháň dostává dvě minuty.

35:45
    Obrovská šance Rebelů! Dnes nejaktivnější hráč na hřišti Lukáš Endál se obtočil kolem protihráče a střelou zápěstím zazvonil na tyčku Čechovy branky!

35:12
    Patrik Moskal šel společně s Davidem Švagrovským do rychlého kontru. Přihrávka prvně jmenovaného mířila ale Švagrovskému na paty, takže se nic zajímavého neudálo.

34:41
    Dopředu se podívali i hosté, do střely se ale nedostali.

34:06
    Publikum se hodně zlobí. Rozhodčí totiž píská další postavení útočícího hráče v brankovišti podruhé v krátkém časovém sledu. Vhazování v neutrální zóně.

33:55
    Hradec si nějakou větší šanci nevypracoval a nyní jsou Rebelové v plném počtu.

33:12
    Milan Karlíček se prezentoval tvrdou jedovkou při zemi. Ta poškádlila betony Daniela Dolejše. Puk pak zamířil do rohu, kde o něj hráči opět svádí litý souboj.

32:40
    Jakub Kania měl volný prostor, když stál v mezikruží. V momentě, kdy se chystal ke střele ale rozhodčí přerušuje hru. Píská se totiž postavení útočícího hráče v brankovišti a hokejisté zpod Bílé věže jsou tak vykázáni ven z pásma.

32:22
    Havlíčkovu Brodu se podařilo vyhodit přes všechny čáry. Hradečtí tak musejí začínat takříkajíc "od píky".

31:55
    Pár minutek se nevylučovalo, což se hráčům asi nelíbí. Jan Semorád putuje na trestnou lavici, dostává menší trest za sekání. Uvidíme tak další početní výhodu v podání Královských lvů.

31:18
    A znovu Endál! Nyní našel zpoza branky Petra Štěpánka, ten z ostrého úhlu nedokázal propálit hradeckého Jakuba Čecha.

30:46
    Při každé akci Endála musejí být Východočeši na pozoru. Tento hbitý útočník totiž vyprodukoval další střelu, ta ale předem vytyčený cíl nakonec netrefila.

30:14
    Ihned po vhazování v pásmu domácího celku se ke střeleckému pokusu dostal Lukáš Endál. Hradecký mág ale jeho střelu zlikvidoval.

29:43
    V útoku znovu Královéhradečtí. Tam se domácím hokejistům ale tentokrát nepodařilo vymyslet nic dech beroucího.

29:01
    Nyní už se hraje v pěti na obou stranách, jak dlouho to vydrží?

28:55
    Konečně dostává hra nové rozměry. Akci střídá akce a diváci se dostávají do varu. Co si na nás aktéři tohoto střetnutí ještě připraví?

28:24
    Rebelové se mohli znovu dostat do vedení! Jan Knotek totiž z levé strany kluziště parádní nahrávkou vyzval ke skórování Romana Vondráčka. Ten byl tísněn Janem Bergerem a nedokázal zakončit, byla to ale stoprocentní příležitost!

28:00
    Zraněný Radek Novotný má zřejmě větší potíže. Odjíždí totiž do kabin.

27:05
    A záhy je však vyrovnáno! Hosté se usadili v útočném pásmu. Aleš Jelínek nabil na modrou čáru JANU SOLDÁNOVI, jenž napodobil svého soupeře. Tvrdou střelou totiž propálil úplně vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Aleš Jelínek, Pavel Musil.

27:01
    Místo tlaku Hradeckých se poměr sil na ledě znovu vyrovná. Na trestnou odchází Petr Haluza, který dostává dvě minuty za podražení.

26:40
    Domácí tým otáčí vývoj tohoto střetnutí! Jakub Kania vyslal ze své hole skvostnou přihrávku napříč pásmem, přičemž puk našel přesně hokejku ZDEŇKA KUBICI, který nad ničím nepřemýšlel a napálil puk do branky. Daniel Dolejš už se nestačil přesunout, a tak neměl sebemenší nárok. Asistence: Jakub Kania, Luděk Brož.

26:20
    A hokejisté si nedají pokoj. Hradečtí budou hrát minutu a dvě vteřiny dvojnásobnou početní výhodu. Radim Ostrčil se provinil krosčekem, za což dostává dvě minuty.

25:56
    Hradečtí hokejisté již hrají v plném počtu, začíná jim zkrácená početní výhoda.

25:22
    A další vyloučení. Hned po buly se zaklínila hokejka Michala Mikesky v těle právě zmiňovaného Meidla, který mu ji nechtěl pustit. Hostující útočník dostává 2+10 za držení hole a k tomu osobní trest za nesportovní chování. Při odchodu na trestnou se mu totiž něco nepozdávalo.

24:55
    Začíná se přiostřovat. Václav Meidl dojel Milana Karlíčka, sám pak ale narazil na mantinel.

24:24
    Na útočné modré čáře dokázal srdnatě vybojovat kotouč Zdeněk Kubica. Následně se černá pryž dostala k Patrik Moskalovi, který se pokoušel vystřelit. Jeho pokus k Dolejšovi nedoputoval.

23:56
    Poměr sil na ledě se vyrovná. David Švagrovský nevybíravě poslal k ledu Radka Novotného, který se jen těžko zvedá z ledu. Hradecký útočník dostává dvě minuty za vysokou hůl.

23:44
    Zdeněk Kubica se ocitl v mezikruží, kde chtěl napálit kotouč z první, to se mu podařilo jen zčásti. Daniel Dolejš jej dokázal vytěsnit mimo nebezpečné území.

23:26
    Role si oba celky vymění. Na trestnou si krosček půjde zchladit hlavu na dvě minuty Jan Soldán. Dokáží to Hradečtí potrestat?

22:19
    Královští lvi se dokázali v pohodě ubránit a jsou v plném počtu.

22:55
    Domácí tým opět dokázal vyhodit. Co Rebelové ještě vymyslí?

22:30
    Kádr z Vysočiny jakoby vyrovnávací branka omráčila. Havlíčkův Brod se nemůže usadit v pásmu Hradeckých.

22:00
    Havlíčkobrodští se při zakládání útočné akce dopustili ofsajdu, čehož si pomezní rozhodčí všiml.

21:40
    Rebelům se nedaří přejít do útočného pásma, Královští lvi vyhazují a mohou v klidu vystřídat.

21:19
    Vzápětí se však budou muset svěřenci trenérů Hostáka a Pospíšila bránit. Patrik Moskal si půjde popřemýšlet k trestoměřičům, dostává menší trest za vysokou hůl.

20:47
    A je vyrovnáno! Východočeši dokázali srovnat stav hned zkraje druhé části. PETR HALUZA si vyjel zpoza branka na levý kruh, odkud vyslal nechytatelnou střelou zápěstím. Puk zamířil přesně pod víko havlíčkobrodské svatyně a Daniel Dolejš se pomalu nestihl ani ohlédnout. Gól z kategorie výstavních. Asistence: Michal Mikeska.

20:29
    Rebelové nechtějí být pozadu a dopouštějí se úplně stejného přestupku.

20:10
    Druhá část začíná zakázaným uvolněním. Tím se provinili Východočeši, vhazovat se bude u Jakuba Čecha.

20:01

Je za námi úvodní část. Ta přinesla pouze jednu branku, kterou zaznamenali hosté v početní výhodě. Jinak se víceméně hrálo bez výraznějších šancí. Týmy se spíše soustředily na bránění, uvidíme tak, zda se dalších branek dočkáme ve druhé periodě. Ostatně, do tohoto zápasu se to před zahájením očekávalo. Druhá část startuje přibližně v 18.50 hodin.

20:00

19:35
    Ondřej Stehlík ještě střílel z vrcholu pravého kruhu, ani jeho rána se nepotykala s přesností.

19:00
    Hradec se drží v útočné třetině, dokáže do konce první části ještě se stavem utkání něco udělat?

18:22
    Vzrušení i na druhé straně. Nejdříve prolétlo kolem Dolejše několik přihrávek, vše pak zakončoval Lukáš Chmelíř, na gólmana hostů nevyzrál.

17:46
    Hosté ale mohli udeřit o chviličku později. Agilní Endál nahazoval na Čecha, který vyrazil puk pouze před Pavla Musila, avšak tento útočník nedokázal propálit hradeckého strážce svatyně. Jakub Čech totiž výborně zasáhl betonem!

17:26
    Královéhradečtí oslabení přečkali a jsou v pěti.

17:17
    A znovu Endál v akci! Jeho další pokus se však také neujal.

16:39
    Až teď. Lukáš Endál zkoušel překvapit Jakuba Čecha, který neměl moc dobrý výhled. Hostující forvard mířil šikovně k tyčce, domácí muž v masce ale celou situaci dokázal vyřešit.

16:26
    Minuta z havlíčkobrodské přesilovky je pryč a hosté se ještě nedokázali usadit v útoku.

15:50
    Hradec Králové se dokázal i v početní nevýhodě podívat dopředu. Tam zkoušeli domácí vystřelit, neúspěšně.

15:26
    Královští lvi se budou muset znovu bránit ve čtyřech. K trestoměřičům putuje Jiří Hendrich, jenž se provinil držením.

14:44
    Před Zdeňkem Čápem se otevřel kus volného prostoru, čehož chtěl mladý obránce Východočechů využít. Najel si do útočné třetiny a vypálil. Jeho projektil mířil mimo tři tyče.

14:22
    Nyní se znovu nic neděje. Sledujeme spíš to, jak si oba celky navzájem vyměňují černou pryž.

13:48
    Hradec vyhazuje na zakázané uvolnění, a tak nemůže následovat nic jiného než vhazování před Čechem.

13:18
    Do útoku se tak pro změnu hnali hráči hostů, tam ale nedokázali nic vymyslet.

12:47
    Hradec svou početní výhodu na rozdíl od Havlíčkova Brodu nedokázal přetavit v branku, hosté jsou v kompletním složení.

12:28
    Další zakončení v podání Víta Budínského k hostujícímu gólmanovi nedoputovalo.

11:50
    To přišlo až nyní! Luděk Brož našel parádním způsobem úplně volného Lukáše Chemlíře, který však z nadějné pozice trestuhodně přepálil branku Dolejše!

11:34
    Hradec zatím jen krouží v pásmu Brodu, všemu chybí ale nějaké zakončení.

11:00
    Rebelové se dokázali zmocnit kotouče a vyhazují přes všechny čáry.

10:47
    A početní výhodu si zkusí i Královští lvi. Tomáš Protivný dostává dvě minuty trestu za nedovolené bránění.

09:35
    Vladimír Říha sprintoval po levé straně kluziště, k dispozici měl krásnou žabičku od svého spoluhráče, na tu však nedosáhl.

08:50
    Celý tlak korunovalo až nahození střídajícího Hendricha, Dolejš pohodlně vyráží.

08:33
    A mladíci hradeckého výběru se stále drží vepředu. Co ještě vymyslí?

07:55
    Čtvrtá hradecká lajna dokáže Rebely pořádně zmáčknout. Jan Berger opět držel puk a hráče na zádech, následně dával z rohu pásma před branku, kam najížděl Macháň. Puk před ním ale obránci Havlíčkova Brodu tečovali, a tak nemohl domácí forvard zakončit.

07:12
    Náznak hradecké šance. Patrik Moskal se dostal do útočného pásma, kde byl však zcela osamocen, a když tak dával přihrávku pod sebe naslepo, nemělo to žádný efekt.

06:37
    A do třetice všech zakázaných uvolnění... Čároví rozhodčí si alespoň dnes natrénují vhazování.

06:15
    A další zakázané uvolnění. Nic světoborného tedy v těchto chvílích opravdu k vidění není. Změní se to?

05:46
    Kromě té první přesilové hry se ještě nic zajímavého nestalo. Týmy si víceméně půjčují kotouč.

05:29
    Hostující mančaft se provinil icingem, vhazování před brankou Daniela Dolejše.

04:58
    Ovšem ani Rebelové nezaložili nikterak povedenou útočnou akci. Co nás ještě čeká?

04:27
    Královéhradečtí se snaží rychle odpovědět. V útočném pásmu se však svěřenci trenéra Martina Hostáka moc dlouho neohřáli.

03:47
    Rebelové proměňují první početní výhodu! Hosté dokázali využít velkého zmatku před brankou, kde se nejlépe po Rytnauerově nahození zorientoval RADEK NOVOTNÝ. Hostující hokejista již neměl těžkou práci, musel zamířit do poloodkryté branky, Jakub Čech byl totiž na ledě. Asistence: Ladislav Rytnauer.

03:30
    Kombinaci hostů zakončoval střelou od modré čáry Marian Morava.

03:09
    Havlíčkův Brod si zahraje početní výhodu. Za katr putuje hradecký útočník Michal Mikeska, který dostává dvě minuty za držení.

02:26
    S prvním slovem přispěchali i hosté, i když však s takovým propagačním. Od modré čáry nahazoval Ondřej Stehlík, hradecký brankář neměl s jeho pokusem větší problémy.

01:57
    Jan Berger dlouhou dobu držel kotouč a vepředu, přičemž motal hlavu hráčům z Vysočiny. Následně jej přenechal Zdeňku Čápovi, který střílel z ostrého úhlu. Dolejš pozorný.

01:32
    První šance Hradeckých. Jakub Luštinec se prokličkoval do útočného pásma, kde zvedl hlavu a našel z druhé vlny najíždějícího kapitána Martina Vágnera. Ten zkoušel střílet z první, jeho rána byla zblokována a zamířila do ochranné sítě.

01:18
    A ještě jedno. Po následné buly se puk dostal znovu k Čechovi, jenž raději přerušuje. Na začátku klání sledujeme velice rozkouskovanou pasáž.

01:12
    Hradečtí se provinili zakázaným uvolněním, poprvé se tak přerušuje. Následuje vhazování po pravici hradeckého strážce svatyně.

00:38
    Tam však nic nepořídili a dopředu se mohou podívat i Královští lvi. Kombinace ale také ztroskotala již v zárodku.

00:20
    Rebelové se snaží založit útok. Krouží s pukem v útočném pásmu, vymyslí něco?

00:01

Teď už opravdu nic nebrání začátku tohoto střetnutí.

Branku hostujícího mančaftu bude od první minuty hájit Daniel Dolejš, proti útočníku Havlíčkova Brodu se postaví východočeský Jakub Čech.

Hráči Rebelu již vjíždí na ledovou plochu, za okamžik přijdou i Královští lvi.

Diváci se pomalu trousí do ochozů hradeckého stadionu. Přicestovala i havlíčkobrodská skupinka, tak uvidíme, jakého počtu se dnes dočkáme.

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Karlíček, Hendrich, Roupec, Chmelíř, Kania, Vágner "C", Čáp, Klement – Kubica, Brož, Říha – Budínský, Mikeska, Haluza – Luštinec, Švagrovský, Moskal – Valášek, Macháň, Berger. Trenér: Martin Hosták.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) – Novotný, Morava, Protivný, Pavlík, Ostrčil, Soldán, Blažek, Jelínek – Ondráček, Polodna "C", Rytnauer – Musil, Knotek, Endál – Semorád, Štěpánek, Vondráček – Stehlík, Meidl, Fiedler. Trenér: Karel Dvořák.

Rozhodčí: Hejduk – Klouda, Křivohlavý.

Na marodce hradeckého týmu stále figurují stejní hráči. Jedná se o Michala Tvrdíka a Václava Čížka. Do zápasu tak nejspíše nezasáhnou.

Jak se celkům daří?

Hradec Králové se v poslední době zvedl. Z posledních pěti zápasů totiž svěřenci trenéra Martina Hostáka zvítězili celkem čtyřikrát. V tabulce se tak posunuli již na sedmou příčku, na svého nadcházejícího soupeře ztrácejí čtyři body.

Naopak hráči z Kotliny v posledních kolech neřešili zrovna příjemné starosti. Do samotné sezóny sice vstoupili excelentně, zlom ale přišel v devátém kole. Pak už přicházely jenom prohry, bylo jich pět v řadě. Tuto nelichotivou bilanci se Havlíčkovu Brodu podařilo prolomit až v minulém kole, kdy porazil Beroun 3:1.

Dobrý den. První hokejová liga pokračuje patnáctým kolem. Královští lvi odehrají již druhý domácí zápas v řadě. Na svém stadionu přivítají Rebely z Havlíčkova Brodu. Můžeme se těšit na zajímavý souboj, zápasy mezi těmito dvěma celky totiž bývají vždy velmi atraktivní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 21. Haluza (Mikeska), 27. Kubica (Kania, Brož), 42. Haluza (Budínský, Mikeska) - 4. Novotný (Rytnauer), 28. Soldán (Jelínek, Musil), 38. Musil (Knotek, Morava), 55. Musil (Endál), 60. Ostrčil