Espanyol – Malaga 0:0 (kon.) | Real Betis – Valencia 1:0 (kon.) | Celta Vigo – La Coruňa 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Barcelona 0:5 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:1)
Deportivo La Coruňa
Sobota 27.10.2012, 20:00Španělská LaLiga

Máme za sebou rozhodně velice zajímavé utkání mezi Celtou Vigo a Deportivem La Coruňa. Oba celky se v prvním poločase předháněli v držení balonu a v šancích. Stav byl 1:1 a ten vydržel až do konce utkání, a to i přesto, že hosté hráli prakticky celý druhý poločas po vyloučení Cabrala v početní výhodě. (21:52:32)

90+3
    S rohovým kopem si již domácí obrana poradila a je tu závěr zápasu.

90+3
    Hosté chtěli v závěru ještě pokutový kop po hře rukou jednoho z domácích hráčů. Penalta se ale nepíská a je z toho jen roh.

90+2
    Domácí se snaží svého soupeře držet daleko od vlastní brány a zatím se jim to daří.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+1
    Žlutou kartu ještě v závěru dostává domácí Krohn-Dehli.

90
    Poslední střídání hostů. Odstupuje Bruno Gama a zahraje si André Santos.

89
    Hosté v závěru svého soupeře hodně tlačí a očividně chtějí zabojovat o tři body.

88
    Po centru do vápna vznikly ve vápně Celty Vigo velké zmatky, nakonec se ale domácí ubránili.

87
    Teď je tu ale rohový kop pro hosty.

87
    Už už to vypadalo, že půjde skoro od půlky sám na gólmana Park. Byl mu ale mávaný a následně i pískaný ofsajd.

85
    Pět minut před koncem zápasu začínají být aktivnější hosté.

84
    Domácí střídají. Odstupuje Iago Aspas a zahraje si Chu-Young Park.

82
    Z dálky pálil hostující střelec gólu Domínguez, jeho ránu ale v pohodě pokryl Javi Varas.

81
    Domácí střídají. Odešel Fernández a nastupuje Toni.

80
    Z dálky střílel Bruno Gama, rána mu ale nesedla a šla mimo.

79
    Pomalu se začíná blížit konec zápasu a stále sledujeme vyrovnaný zápas. K výhře mají oba celky stejně daleko.