Charleroi – Anderlecht 2:0 (kon.) | Gent – Mons 2:0 (kon.) | Beerschot – Leuven 1:3 (kon.)
Mechelen – Lierse 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren
0:2 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Sobota 27.10.2012, 20:00 • Freethiel • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě vše, příjemný zbytek večera. (21:59:23)

Z vítězství se nakonec radoval Zulte-Waregem, který může za tři body poděkovat hlavně Berrierovi, jenž zařídil oba dva góly. Domácí nehráli úplně nejhorší partii, nedokázali však proměnit svoje šance a dobrý výkon navíc podal mezi třemi tyčemi také Bossut.

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Domácí už hráli na riziko, takže FRANCK BERRIER si mohl v klidu zaběhnout za obranu, která v tu chvíli nebyla tam, kde měla být, a krásnou střelou překonat Clepkense.

88
    Dvě minuty do konce, nevypadá to, že by se skóre mělo měnit. Farssi nyní trefil svým pokusem D'Haeneho do hrudi, diváci se přesto dožadují penalty. Myslí si, že se míče dotkl v pokutovém území rukou.

84
    Leye je na hřišti sotva pět minut a už si vyskakuje. Jeho pokus zase musel zlikvidovat Clepkens.

83
    Naessens svým pasem našel Berriera, který byl blízko své druhé brance. Nicméně Clepkens si s touhle šancí skvěle poradil.

82
    V posledních patnácti minutách se toho na hřišti moc neudálo. Hosté pozorně brání, Red Star Waasland má velký problém prosadit se.

79
    Dvojté střídání na straně hostů. Odchází Trajkovski a Hazard, nahrazují je Leye a Skulason.

78
    Belhocine prověřil svoje střelecké schopnosti, zjistil ovšem, že nejsou nikterak super. Jeho pokus zamířil mimo.

75
    Čtvrthodinku před koncem dostává žlutou kartu domácí Lardenoit.

71
    Neuvěřitelná gólovka domácích! Farssi svým perfektním pasem našel úplně volného Soncka, proti němuž následně Bossut vytasil reflexivní zákrok.

71
    Naessens a jeho první střela v zápase. Nenašel ovšem dobrou mušku, míč skončil vedle brány.

67
    Verboom a jeho další průšvih během krátké chvíle - hrál rukou v pokutovém území. Diváci se bouří, avšak sudí Laforge penaltu nepíská.

63
    Da Silva stanul tváří v tvář gólmanovi Bossutovi. Tenhle souboj ale vyhrál druhý jmenovaný.

62
    Verboom nyní fauloval pronikajícího Ghadira. Zasloužilo si to přitom kartičku - přece jenom to bylo do slibně se rozvíjející akce.

59
    Clepkens se teď musel mezi třemi tyčemi ohánět. I když se po střele od De Fauwa vrhl se vší parádou, nemusel, protože skončila také jen na boční síti.

58
    Belhocineova chyba teď stála domácím málem hodně. Míč si totiž převzal Malanda, jenž naštěstí pro Waasland pálil jen do boční sítě.

56
    Poslední střídání v řadách Red Star Waaslandu. Zennara nahrazuje v sestavě Doumbia.

55
    Do třetice všeho dobrého - Hazard už konečně dokázal vybídnout Berriera, jehož parádní střelu musel zlikvidovat až brankář Clepkens.