Myjava – Trnava 2:2 (kon.) | Košice – Senica 2:2 (kon.) | Prešov – Trenčín 1:2 (kon.)
B. Bystrica – Ružomberok 0:0 (zruš.) | Nitra – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:2 (0:0)
FC Spartak Trnava
sk Sobota 27.10.2012, 14:00 • Myjavský Mestský Štadión • Niké liga

Druhý polčas bol bohatší na góly, ale aj na veľa osobných tvrdých zákrokoch. Hra sa musela vypredanému štadiónu páčiť. Po všetkom zhrnutí je remíza spravodlivým vyústením. (15:53:07)

90
    Hra je momentálne prerušená a prichádza aj striedanie Trnavy.

90
    Nervozný záver, nastavuje sa dve minúty.

88
    Útok Trnavy končí v aute. Brejk Kosíka keď odstavil hráča Trnavy od lopty, záchranu zatiahol Jiří Koubský a vidí červenú kartu.

86
    Rohový kop Trnavy po tvrdom zákroku na brankára Šullu sa lopta dostala k Marekovi Janečkovi a ten vyrovnáva na 2:2

85
    Trna sa snaží o súvislý útok, ale ten sa prehusteným stredom nedarí založiť.

85
    Myjava naďalej drží hru ďaleko od svojej brány.

84
    Hra sa teraz odhráva na polovici Trnavy, kde su niekoľko súbojov u autovej čiary.

83
    Následný center z priameho kopu odvracia Černáček, ktorý bol pri tom aj faulovaný.

82
    Trnava to skúša stredom ihriska, kde si Myjava pomáha faulom.

82
    Nepresný pas Čvirika, končí až za čiarou, loptu odkopáva Šulla.

81
    Stopéri Trnavy vytláčajú hru na polovicu ihriska.

80
    Myjava naďalej pozorne bráni, Tranvčania asi vrhnú všetko do predu v záverečnej 10-minútovke.

79
    Brejk Myjavy, kde Jastrab išiel z ľavej strany, ale Čvirik zasiahol na poslednú chvíľu.

78
    Karhan zakladá postupný útok Trnavy, ale ten sa končí už na polovici.

77
    Trnava sa tlačí do predu, ale pozorná defenzíva Myjavy odvracia jednu loptu za druhou.

75
    Strela Pavelky. ale Šulla je pripravený a loptu chytá do náručia.

Myjavčania išli do nebezpečného brejku a Čarnota zatiahol záchranu brzdu, za čo vidí žltú kartu.

74
    Priamy kop Trnavy končí odvrátenim na rohový kop. Následná rohový kop bol odvrátený Černáčkom na polovicu ihriska.

Róbert Macák

Branky: 48. Peter Sládek, 72. Peter Sládek - 59. Michal Gašparík, 86. Marek Janečka

Karty:   15. Marček Tomáš (MYJ), 45. Vladimír Kukoľ (MYJ), 90. Pavol Kosík (MYJ) - 24. Marek Janečka (TRN), 0. Patrik Čarnota (TRN), 90. Martin Vyskočil (TRN)   88. Jiří Koubský (TRN)

TJ Spartak Myjava: Šulla - Mrva, Častulín, Černáček (C), Siva - Ďuriš, Kuračka, Kukoľ, Marček . Kosík, Sládek
    FC Spartak Trnava: Rusov, Čvirik, Koubský, Janečka, Vyskočil, Čarnota, Hanzel, Ciprys, Karhan (C), Sabo, Gašparík

Rozhodčí: Roman Matúš - Sukeníková, Vindiš

Diváci: 2 691