Vltavín – Převýšov 0:4 (kon.) | Hlavice – Karlovy Vary 2:3 (kon.)
Sobota 27.10.2012, 14:30Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (16:56:06)

89
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    ŠAMÁNEK se stává hrdinou svého týmu, když minutu před koncem řádné hrací doby rozhoduje o výhře Karlových Varů - 2:3!

64
    Hlavice právě vstřelily branku!
    Jenže opět je srovnáno! Za domácí vyrovnává KOZMA - 2:2!

50
    Tak vyrovnané skóre vydrželo jen minutu, favorita dnešního duelu vrací do vedení PRÜCKNER - 1:2!

49
    Domácí chvíli po přestávce vyrovnávají, prosadil se totiž KLÍMA - 1:1!

46

9
    Hosté se dostávají v tomto zápase do vedení poměrně brzy, Leeho prostělil ŠAMÁNEK - 0:1!

1

SK Hlavice: Lee – Kaplan, Zdeňka, Petrášek, Doležal – Klíma, Kozma, Held, Mariotti – Němec, Korba

1.FC Karlovy Vary: Arkenberk – Jankovský, Huška, Ivasko, Gregor, Tůma, Šolar, Prückner, Hucl, Nerad, Šamánek

Rozhodčí: Koval – Moudrý, Severýn.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Branky: 49. Klíma, 64. Kozma - 9. Šamánek, 50. Prückner, 89. Šamánek

Slavia Karlovy Vary: Arkenberk – Jankovský, Huška, Ivasko, Gregor, Tůma, Šolar, Prückner, Hucl, Nerad, Šamánek

Rozhodčí: Koval – Moudrý, Severýn