Vltavín – Převýšov 0:4 (kon.) | Hlavice – Karlovy Vary 2:3 (kon.)
Loko Vltavín
0:4 (0:2)
SK Převýšov
Sobota 27.10.2012, 10:15Česká fotbalová liga

Převýšov vyhrál v dnešním zápase 0:4. Domácí tým dneska úlohu favorita nezvládl. Hostující Křelina si zaslouží za dnešní výkon veliký potlesk. (12:09:38)

89
    Úplně poslední střídání v zápase provede hostující tým. Odstupuje Novák a za něj jde na poslední minutky Petřík.

85
    Posledních 5 minut utkání. V zápase už dnes určitě zvítězí Převýšov. Převýšov ještě má stále naději na bůra a tak se pořád snaží domácí hráče pokořit. Domácí jim to odevzdaným výkonem hodně usnadňují

84
    Střídání hostí. Odešel Urbanec, přišel Vácha.

79
    Střídání hostujícího celku. Odchází dnešní hrdina zápasu Křelina za něj nastupuje Dvořák

79
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Tak hráči hostujícího celku ještě nemají dost a chtějí svého soka opravdu pokořit velkým způsobem. na 0:4 zvyšuje opět KŘELINA, který šel z půlky sám na golmana a bez problému dává gól. Křelina už má svém kontě v dnešním zápase hetrik!

78
    Opravdu dnešní zápas poznamelo počasí, hráči už jen v klidu dohrávají a určitě se už těší do tepla. Hráči Převýšova si ale za první poločas vítězství zaslouží.

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

77
    Hostující hráč Kouřil vidí žlutou kartu od hlavního sudího za zbytečný faul.

76
    Poslední střídání v domácím celku, ze hřiště odchází Zelenka za něj příjde Kozák

66
    Hosté zahrávali rohový kop ale domácí obránci si sním hravě poradili a už se snaží rozvinout útok což se jim moc nedaří.

64
    Hraje se převážně uprostřed hřiště, oba celky mají s terénem veliké problémy a jejich kombinace vázne. Převýšov ovládá hru a nepouští Lokádu k nebezpečné šanci.

61
    Převýšovský Schwarz se ocitl v dobré střelecké pozici ale nezamířil přesně a jeho střela letí hodně mimo

60
    Při pohledu na hřiště to spíš připomíná vánoce něž otbal, na hřiště už padá i sníh.

58
    Druhé střídání domácích, ze hřiště odchází Dorotík za něj vbíhá na hřiště čerstvý Valíček.

56
    Domácí jsou opařeni z dnešního vývoje a už by se rádi viděli v kabinách pod sprchami.

55
    Dnešní zápas hostující hráči ovládají. KŘELINA po individuální akci krásně přehazuje bezmocného čadu a zvyšuje na hrozivých 0:3