Bardejov – Michalovce 1:0 (kon.) | Šaľa – Dubnica 1:3 (kon.) | L. Mikuláš – Ružiná 1:1 (kon.)
Šamorín – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Podbrezová – Senec 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – R. Sobota 3:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 03.11.2012, 13:30MONACObet liga

Ležaič dnes skončil, vystriedal ho Čermák Tomáš.

86
    Stretnutie sa už iba dohárva, šance na jednej i druhej strane nepribúdajú a domáci si bránia dvojgólový náskok ateraz by si zaslúžil trest MARUŠÍN, ktorý netrafil prázdnu bránu hostí z päťky.

83
    V domácom mužstve sa hotuje striedanie, z hry odide Borbely, ktorý práve teraz zakončoval a lopta skončila tesne vedľa brány. Strieda ho KUČERA

75
    Hostia a tréner Ladislav Molnár striedajú z hry stiahli neviditeľného Brčáka, ktorého nahradil Maliňák David.

73
    Juraj KUBA pre dnešok v stretnutí končí, nahradil ho Vaško Peter.

71
    Hostia boli v druhom polčase =red bránou domácich, no domáci sa vymanili z trvajúceho tlaku a dávajú druhý gól. Ja napíšem, že bol nádherný a dal ho Tomáš MARUŠÍN.

53
    Mezovský na päťke dokázal upratať loptu pred dobiedzajúcimi hosťami na rohový kop, ale všetkým "zatrnulo" keď poslal loptu tesne vedľa lavej tyči, našťastie.

45
    Blíži sa záver prvého polčasu stav je taký aký je, domáci zdá sa o ten jeden gól lepší, hostia si v prvom polčase nevypracovali ani jednu gólovu šancu.

21
    To čo sa nepodarilo pred minútou Ležaičovi, sa podarilo ŠPÁNIKOVI Andrejovi, ktorý dokzal z päťky pretlačiť loptu za chrbát Trabalíka.

9
    Domáci znovu podkúrili hosťom, keď Ležaič z pravej strany poslal loptu do veľkého vápna, tam však prišiel Kuba neskoro.

5
    Ďalšia šanca domácho mužstva, ktoré sa tlačí do veľkého vápna, strela Juraja KUBA končí na bočnej sieti Trabalíkovej brány.

3
    Veľká šanca domácich zostala nepremenená, po pravej strane zatiahol Juraj Kuba, ktorý loptu odcentroval do päťky hostí, na loptu nabiehal Ležaič, ktorý loptu netrafil.