Šumperk – Hr. Králové 6:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:4 (kon.)
Most – Kadaň 0:4 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:3 (kon.) | Písek – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 10.11.2012, 17:30 • Zimní stadion - Písek • 1. liga (ČR)

Písečtí nakonec prohráli toto klání a nemají ani bod. Po dobrých dvou třetinách, po kterých byl stav nerozhodný 2:2 se utkání zlomilo ve prospěch hostů, kteří si dnes odvážejí tři body. Tímto se s vámi s omluvou za nepříliš obsáhlý onlajn přenos loučím a přeji příjemný výkend. (20:01:31)

Lvi právě vstřelili branku!
    Ústí se dostává do dvoubrankového vedení. Roubík chytrou přihrávkou našel volného LUKÁŠE POŽIVILA, který zakončoval do prázdné brány - 2:4. Asistence: Jaroslav Roubík.

55:59
    Dělovka Martina Heřmana mířila vedle levé tyče.

55:30
    Více prostoru na ledě zatím žádnému týmu větší výhodu nepřineslo...

54:58
    Milan Vobořil (UNL) - 2 minuty - nedovolené bránění. Tomáš Pitule (PIS) - 2 minuty - filmování.

53:02
    Roubík střílel z pravé strany, ale mířil do prostoru, kde stál připravený Cikánek.

51:15
    Další možný útok Písku překazila nepřesná přihrávka.

50:22
    Marek útočil z brejku, když dorážel kotouč u levé tyče. Orct však k tyči důrazně přimáčknul svůj beton a zabránil vyrovnání.

49:32
    Lvi svou bojovností vybojovali alespoň vhazování v útočném pásmu.

48:10
    Ústečtí přebírají iniciativu, ale Písek odolává.

47:35
    Icing Písku.

47:12
    Po zákroku Orcta se vhazuje po jeho levici.

45:00
    Kloz uháněl sám na Cikánka, ale ten ho vychytal.

44:46
    LUKÁŠ POŽIVIL využil nekoncentrovanosti obrany Píseckých A Ústí se dostává znovu do vedení. Bez asistence.

Daniel Horažďovský

Branky a nahrávky: 5. Polodna (Ferebauer, Vlček), 27. Drtil (Marek) - 4. Tůma (Čermák), 17. Roubík (Boháč, Černý), 45. Poživil, 57. Poživil (Roubík)

IHC Králové Písek: Cikánek (Halmoši) - Klement, Drtil, Sedláček, Procházka, Semrád, Makovský - Polodna, Vlček, Slavík, Strnad, Kučera, Heřman R., Marek, Šperger, Pitule, Kubeš Ferebauer, Heřman M.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - Holomek, Smetana, Pavlík, Poživil, Motejlek, Černý, Vobořil, Brož - Hess, Boháč, Tůma, Čermák, Rod, Přeučil, Kloz, Roubík, Kovář, Handlovský, Sklenička, Matai.

Rozhodčí: Mertl - Zíka, Flegl