Rusko
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Česko
Sobota 10.11.2012, 12:30 • Švédsko • Turnaj čtyř (U20)

Díky za pozornost a doufejme, že zítra proti Finsku odehrají čeští borci daleko lepší zápas, především bohatější na góly. Pěkný sobotní den přeje Roman Zajíček. (14:44:01)

Celkové střely na bránu: 39:28 (15:7, 15:5, 9:16).

I ve druhém zápase český tým prohrává, tentokrát 2:0. Za dva zápasy tak vstřelil pouze jednu branku, což je proklatě málo. Dvě třetiny byl lepším mužstvem celek Ruska, nicméně třetí část byla v jasné režii Čechů. Bohužel z velkého množství střel se neujala ani jedna.

Nejlepšími hráči zápasu jsou zcela logicky oba brankáři. Český gólman Daniel Dolejš a ruský strážce brankoviště Vasilij Demčenko.

60:00

59:38
    Nic už se nestane, je hotovo.

59:11
    Rusko právě vstřelilo branku!

Česká čtveřice hrála na velké riziko a zkoušela zaútočit. Jenže zapomněla na ALEXANDRA TIMIREVA, jenž dostal přesný pas na modrou čáru, rozjel se sám na Dolejše a toho dokonale ve své bráně vymáchal. Nedá se nic dělat, Rusko dává potvrzující přesilovkový gól a osudu duelu je prakticky hotovo. Asistence: Vjačeslav Osnovin.

58:30
    Vhazování ve středu hřiště, puk vypadl z hrací plochy.

58:00
    Ohlášeny dvě minuty do konce zápasu a Rusové si vyměnují kotouč ve středním pásmu.

57:23
    Bohužel závěr si zřejmě Rusko pohlídá. Březina je vyloučen za hákování, které jsou dnes rozhodčí obzvlášť vysazení.

57:09
    Poslední minuty patří ruskému brankáři, který v této třetině chytil již patnáctou střelu. Nevyzrál na něj ani Beránek s Březinou.

56:47
    Času už moc není, každopádně buly u levice Demčenka.

55:16
    Na levý kruh si najel Radim Matúš a málem překvapil Demčenka. Tomu poměrně lehká střela vypadla z lapačky a šourala se brankovištěm. Nakonec puk zmizel mimo tři tyče. Velká škoda, za poslední minuty bychom si zasloužili vyrovnat. Rusko jasně přehráváme, čemuž samozřejmě napomohly i přesilovky.

54:46
    Hra se kouskuje, což musí pochopitelně vyhovat týmu, který vede.

54:01
    Chopotov opět v akci, tentokrát ho česká obrana natlačila do své brány a ta vypadla ze svého klasického postavení. Buly ve středním pásmu.

53:41
    Ale musí také myslet na zadní vrátka, do otevřené obrany pádil Chlopotov a Dolejš výborně zasahuje.

52:38
    Štenclova rána těsně míjí pravou tyč Demčenkovy svatyně. Velká škoda, Česko sahá v posledních minutách po vyrovnání.

52:06
    Alespoň se nám podařilo vyrovnat statistiku střel na bránu. Momentálně je stav 30:22, což znamená, že soupeř nevystřelil ani jednou přímo na Dolejše, náš celek pálil hned desetkrát.