Šumperk – Hr. Králové 6:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:4 (kon.)
Most – Kadaň 0:4 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:3 (kon.) | Písek – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
HC Olomouc
Sobota 10.11.2012, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

To je ode mne vše, děkuji za pozornost. Hezký večer. (19:46:37)

Výborný taktický a obětavý výkon přináší Olomouci tři body. Obrana Hanáků ve třetí třetině zlikvidovala boleslavské naděje. Hosté si tak připisují další cenný skalp soupeře z popředí ligové tabulky.

60:00

59:27
    Řípa zalehl puk v boleslavském rohu u hrazení - šetří tak čas.

58:56
    Boleslavské nastřelování kotouče do třetiny Hanáků ani teď neslaví úspěch.

58:26
    Boleslav se snaží, ale Olomouc má zápas ve svých rukách...

56:48
    Šmachova nepřesná rána se odrazila po hrazení ven z pásma. Bohunický musí nabrat kurs obranná třetina.

56:14
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc za bránou obrala boleslavského hráče o puk. Kucsera přihrával ZBYŇKU HAMPLOVI, jenž si položil brankáře a zvyšuje na 4:2. Asistence: Lukáš Kucsera.

55:45
    Bruslaři se snaží o důsledné napadání. Olomouc ale skvěle brání.

55:23
    Demelův útok zakončení svižnou střelou likviduje Halász vyrážečkou.

53:36

53:29
    Boleslav drží puk daleko od vlastní brány.

53:40
    Dnešní utkání sleduje 3140 diváků.

53:14
    Brilantní Will vleže odolal sérii olomoucký střel.

51:36
    Lukáš Pabiška (MBL) si jde odpočinout na trestnou lavici - rozhodčí mu uděluje trest za hákování.

51:51
    V signalizované výhodě nebezpečně zahrozil Řípa. Puk se odrazil k zadní tyči. Odtamtud ho z brankové čáry odpaloval do bezpečí Toman.

51:36
    Halászovým územím dvakrát proletěly nebezpečné puky. Olomoučtí ale dobře hájí prostor před svým gólmanem.

50:26
    Hra je rozházená. Ani jedno z mužstev se nedokáže usídlit v útočné třetině.

49:10
    Olomoučtí jsou již v 5.

David Bohata

Branky a nahrávky: 3. Mikulík (Vrbata D., Vrbata R.), 31. Kafka (Výborný) - 23. Bartoň (Hrňa, Hampl), 24. Vodný (Číp, Rác), 35. Pekr (Herman, Řípa), 57. Hampl (Kucsera)

BK Mladá Boleslav: Will (Lakosil) - Kasík, Pojkar, Toman, Němeček, Bohunický, Jindra, Mozík, Šmach - Mikulík, Vrbata D., Vrbata R. - Pabiška, Výborný, Kafka - Demel, Koudelka, Nouza - Loskot, Jiránek, Rys
    HC Olomouc: Halász (Kašík) - Ondrušek, Bartoň, Lhotský, Staněk, Janáček, Houdek, Nedbálek, Valenta - Herman, Řípa, Pekr - Diviš, Selingr, Hrňa - Hampl, Kucsera, Kucharczyk - Vodný, Číp, Rác

Rozhodčí: Pešina, Pavlovič - Frodl, Svoboda