Česko
2:5 (2:3, 0:1, 0:1)
Švýcarsko
Sobota 10.11.2012, 11:15 • Zimní stadion Strakonice. • Reprezentace do 16 let

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Švýcarska v poměru 5:2. Hosté byli lepší a ve Strakonicích to potvrdili i výsledkově. Děkujeme za pozornost! (13:15:15)

Nejlepším hráčem Švýcarska vyhlášen Denis Malgin. Na české straně je oceněn gólman Jan Růžička.

60:00

59:23
    Zápas se pouze dohrává. O vítězi je jasno. Švýcaři si užívají závěrečné vteřiny.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Pinana pálil z pravého kruhu. Růžička jeho pokus vyrazil betonem.

56:27

55:42
    Švýcaři si už závěr hlídají. Vedou o tři branky.

53:27
    Auriemma střílel od modré, gólman měl zakrytý výhled, ale puk naštěstí pro Růžičku šel těsně vedle jeho branky.

54:27
    Martin Svoboda odchází na dvě minuty na trestnou lavici za podražení. Přesilovka pro Švýcary.

52:03
    Imposte vypálil tvrdě z mezikruží. Růžička lapačkou vyrazil kotouč do rohu kluziště.

51:04

50:15
    Teď se konečně domácí dostali alespoň ke střele, Procházkův tečovaný pokus ale vyrazil Peter hokejkou.

49:59
    Přesilovka českému týmu příliš nejde. Hráči honí puk okolo mantinelu a nedokážou soupeře dostat pod tlak.

49:04
    Za vzájemnou šarvátku (hrubost) jdou na dvě minuty ven domácí Libor Hájek a švýcarský Jonas Siegenthaler.

49:04
    Další přesilovka pro český tým. Za pád pod nohy potrestán Elia Auriemma.

48:56

47:43
    Český tým se usadil v útočném pásmu a dostal soupeře pod tlak.

46:56
    Dvě minuty za sekání vyfasoval hostující Jonas Siegenthaler. Češi si zahrají početní výhodu.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 5. Jašek (Procházka, Budík), 12. Špaček (Dvořák) - 6. Martinez (Hagmann, Thürkauf), 8. Haberstich (Marchon), 11. Imposte (Malgin, Karrer), 34. Massimino (Imposte, Weber), 43. Di (Marchon)

Česko: Štefka (11. Růžička) – Hájek, Procházka, Krenželok, Weinhold, Kaňák, Budík, Franc, Hlaváček – Bambula, Chlapík, Anděl, Gago, Svoboda, Dvořák, Dymáček, Suchý, Koblížek, Špaček, Jašek, Kaše.
    Švýcarsko: Van Pottelberghe (32. Peter) – Auriemma, Burren, Karrer, Lorenz, Pinana, Siegenthaler, Weber – Di, Diem, Haberstich, Imposte, Lanz, Malgin, Marchon, Martinez, Massimino, Portmann, Shala, Thürkauf, Hagmann.

Rozhodčí: Homola – Blümel, Barvíř