Motor ČB – Chomutov 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Pardubice 6:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Zlín – Sparta 2:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:1 (po s.n.)
HC VERVA Litvínov
6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 16.11.2012, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Litvínov zvládl vyhrocené utkání, domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě si připisují cenné tři body. (20:03:42)

60:00

58:47
    Hraje se 4 na 3. Pískán ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

58:24
    Vhazování před Salfickým vyhráli domácí. Posmyk tvrdou ranou trefil jen lapačku Salfického.

58:20
    Vyloučen další hráč Pardubic Kočí na dvě minuty za nedovolené bránění a Robert Kousal vyloučen do konce utkání za nesportovní chování, když činil divákům.

57:52
    Vhazuje se ve středním pásmu, u puku domácí.

57:52
    Další potyčka za brankou, Somík naložil Zemanovi a oba jsou vyloučeni na 2 + 2 minuty za hrubost!

57:30
    Zohorna střílí z úhlu, ale Francouz poslal puk do rohu.

56:13
    Po potyčce v rohu kluziště vyloučeni hostující Kindl a Starý na 2 + 2 minuty za hrubost, domácí Brejčák na 5 + do konce utkání za faul do oblasti hlavy a krku a Kubinčák na 2 + 2 za hrubost.

56:13
    Litvínov v obrovském náporu! Několik obrovských šancí dokázal Salfický se štěstím zlikvidovat. Brejčák po odpískání zbytečně atakoval gólmana a v rohu kluziště se strhla mela.

56:02

54:40
    Lukeš se probíjel v oslabení do obrovské příležitosti, ale Salfický včasným výjezdem jeho šanci zlikvidoval!

54:02
    Kousalík před brankou podrazil Barteka. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:00
    Kočí z modré přestřelil branku!

53:15
    Po vhazování v obranném pásmu hostí je u puku Verva.

53:05
    Trávníček s Hanzlem v obrovské šanci! Ale ani jeden z nich nedokázal dotlačit puk za Salfického.

53:06

52:44
    Zeman poslal dlouhou přihrávku na Martynka, ten ale nezpracoval a je pískáno zakázané uvolnění.

51:13

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 15. Hübl (Lukeš), 26. Lukeš (Hübl), 32. Lukeš (Posmyk), 32. Pšurný (Frolík), 44. Majdan (Hübl, Lukeš), 48. Pšurný (Černý) - 21. Hemský (Krejčí, Starý), 29. Buchtele (Cetkovský), 51. Starý (Bartek)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Franěk) - Zeman, Trávníček, Stříteský, Pšurný, Lukeš, Holub, Černý, Kousalík, Charousek, Hübl, Posmyk, Gula, Martynek, Kubinčák, Jurčík, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Brejčák
    HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) - Kindl, Vašíček, Ďaloga, Krejčí, Kočí, Bartek, Benák, Starý, Píša, Semorád, Drtina, Šagát, Buchtele, Zohorna, Hemský, Kousal, Nosek, Cetkovský, Somík

Rozhodčí: Lacina, Hribík - Bejček, Charvát