Omsk – Čeljabinsk 3:4 (po s.n.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
N.Novgorod – CSKA Moskva 1:6 (kon.) | Jaroslavl – Lev 2:1 (po pr.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 4:2 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 2:3 (kon.) | Mytišči – HC Slovan 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 1:3 (kon.)
Doněck – Ufa 4:1 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 6:4 (kon.)
Atlant Mytišči
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Pátek 16.11.2012, 16:30 • Mytišči arena • KHL

Zápas je minulostí, tři body bere Slovan Bratislava. Domácí byli o něco lepší v první třetině, i tak jí ale 0:1 prohráli. Zbylé dvě třetiny patřily hostům, kteří si pohlídali jak výhru, tak i čisté konto pro Januse. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (18:44:03)

60:00

59:09
    Vondrkova střela z mezikruží končí na Galimovovi.

58:49
    Utkání se blíží ke svému konci, Slovan je blíko důležité výhře.

57:00
    Galimov na chvíli odvolán, teď se ale znovu vrací mezi tři tyče.

56:46
    Domácí sice drží útočnou třetinu, šance ale nepřichází.

56:00
    Slovan jde do čtyř. Využijí domácí přesilovku?

55:04
    Vhazuje se před Janusem, Slovan zatím zvládá vývoj dnešního zápasu velmi dobře. S výjimkou úvodní třetiny je hostující celek lepším týmem.

54:00
    Ofsajd Atlantu.

53:45
    Janus teď měl hodně práce s dotírajícími útočníky domácích, gólman Slovanu ale udržel beton u tyče a stále tak drží nulu.

53:08
    Kukumberg si připsal střelu z pravého kruhu, mířil ale nad břevno.

52:57
    Domácí kompletní.

51:52
    Švarného nahození od modré končí na připraveném betonu Galimova.

50:56
    Koltsov vyloučen za faul v obranné třetině. Šance pro SLovan na definitivní rozhodnutí.

50:25
    Koltsov teď v obrovské šanci vyhořel na dnes famózním Janusovi, který stále drží čisté konto!

50:22
    Hosté kompletní, domácí se trápí.

49:30
    Obrovský tlak před Janusem, Slovan se ale i se štěstím dostal k vyhození puku ze třetiny.

48:19
    Sersen vyloučen za hákování, další přesilovka pro domácí.

47:02
    Přečíslení tří proti dvěma vyřešili hosté přihrávkou na Olveckého, který trefuje jen připravenou lapačku dnes jistého Galimova.