Vsetín – Opava 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Mělník 10:0 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 8:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
HK Opava
Pátek 16.11.2012, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (15:16:54)

59:53
    Krásná akce s ještě hezčím zákrokem. Martin Kývala dostal přihrávku před opavskou branku a ihned pálil, ale Kober jen švihl lapačkou a puk efetkně chytil.

59:19
    Další zákrok Kobera. Do konce zápasu zbývá už jen pár vteřin, Valaši si s největší pravděpodobností připíší další tři body.

58:50
    Druhá formace Vsetína si vytvořila na minutu tlak před Koberem, ale opavský gólman úspěšně čelil všem šancím domácích.

57:55
    Opava se osvobozuje po střele Štrbíka, který je trefil před Koberem Daňka, který kulhá na střídačku.

56:27
    Šestnáct vteřin se bude hrát 4 na 4 a poté započne přesilovka pro Vsetín, protože na 2+2 minuty za vysokou hůl odchází Martin Vrábel (OPA).

55:52
    Baroš vystihl rozehrávku Opavy, vyhodil a odchází střídat.

Domácí jsou už ve čtyřech.

55:13
    A znovu se Valaši osvobozují.

54:50
    Ihned z buly se Vsetín osvobozuje vyhozením za branku Kobera.

54:40
    Marek Trčka dostal přihrávku před Kohna a ihned pálil, ale jen do připraveného domácího brankáře, který puk udržel v náruči.

54:06
    Vsetín se osvobozuje na krátkou chvíli vyhozením do středního pásma.

53:22
    Opava si zahraje dvě minuty přesilovku pět na tři. Vyloučen hráč Vsetína na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

52:30
    A mohla to být další branka v síti Opavy! Josef Daněk jel sám na Kobera a také to zkusil mezi betony, ale tentokrát Kober včas sklapl své betony.

52:04
    Vsetín vstřelil branku!
    Druhou branku inkasují hosté ve vlastní přesilovce, když po přihrávce Kajaby se dostal ke střele DOMINIK TOBOLA, který propálil Kobera mezi jeho betony. Asistence: René Kajaba.

Následuje dlouhá přesilovka pro Opavu, která má jedinečnou možnost srovnat stav utkání.

51:43
    Chvíli se nebude hrát pro odstranění krvavých stop z ledu.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 20. Kajaba, 38. Báchor (Štrbík, Daněk), 40. Daněk (Báchor, Štrbík), 43. Daněk (Štrbík, Kývala), 53. Tobola (Kajaba) - 22. Vrábel, 35. Svoboda (Štindl), 44. Gulda (Vrábel)

VHK ROBE Vsetín: Kohn – Vašíček, Valentík, Koutský, Žabčík T., Žák, Horák, Báchor – Kývala, Daněk, Štrbík – Baroš, Tobola, Kajaba – Koutník, Gromus, Zvonek – Ondra.
    HK Opava: Kober - Bendík, Soukal, Hájek, Havlíček, Chvěja – Mareček, Trčka, Vaněk, Březina, Cios, Vrábel, Gulda, Svoboda, Juran, Štindl.

Rozhodčí: Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan