Motor ČB – Chomutov 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Pardubice 6:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Zlín – Sparta 2:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:1 (po s.n.)
Berani Zlín
2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
HC Sparta Praha
Pátek 16.11.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Poslední třetina skončila bez branek, což znamená, že hosté udrželi těsné vedení a odvážejí si tři body. Zlín v poslední třetině svíral hosty v útočném pásmu, ale výborný Neuvirth žádné drama nepřipustil. Zlínská mizérie na domácím ledě se tak nadále prodlužuje. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek víkendu. (19:58:31)

60:00

59:34
    Sedláček je na střídačce a Zlínu nezbývá nic jiného, než to zkusit v šesti.

59:01
    Kotouč poskakoval na brankovišti Neuvirtha. Sparta je v plném počtu.

57:49
    Čajánek si nabruslil do šance, brankář hostů s poklidem chytá do lapačky. Zlínu už na vyrovnání moc času nezbývá.

57:17
    Hosté tohle oslabení zvládají zatím na výbornou.

56:45
    Dnešnímu utkání příhlíží 4449 diváků.

55:29
    Zmatky před Neuvirthem, vše nakonec výborným zákrokem vyřešil hostující brankář.

54:47
    Ivan Rachůnek (SPA) je vyloučen trestem 2 min za držení a 2 min za hákování, sparťanský hráč fauloval hned dvakrát při jednom střídání.

53:57
    Do šancí se opět začínají dostávat i hosté, Hlinkovu šanci zastavil ofsajd.

53:42
    Nepřesná zlínská rozehrávka nabídla šanci Petru Tonovi, hostující útočník Sedláčka podruhé nepřekonal.

53:10
    Rachůnek se i přes bránícího Horáka dostal ke střele, domácí brankář byl včas na místě.

52:40
    Icing Zlína, buly před Sedláčkem.

50:40
    Obrovská šance zlínských, Holík parádní kličkou obešel Neuvirtha, ten holí vypíchl na Tesaříka, ale zlínský obránce branku netrefil.

49:53
    Po delší době si připsal zákrok i Sedláček. Vyrazil střelu Hlinky.

49:10
    Pražané se nemohou z drtivého tlaku Zlína dostat.

47:10
    Tesařík na modré čáře nejprve naznačil, následně střílel mezi betony. Hostující gólman vyrazil holí.

46:32
    Neuvirth se prezentoval pěkným zákrokem lapačkou proti Leškově střele.

46:05
    Honejsek s Čechem si vyměnili kotouč, sparťanský brankář se štěstím puk ukryl pod lapačku.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 38. Tesařík (Čajánek, Veselý), 39. Balaštík (Leška, Linhart) - 7. Hlinka (Ton), 8. Mojžíš (Rachůnek, Přibyl), 32. Ton (Hlinka)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Horák, Matějíček, Kotvan, Šenkeřík, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý - Ondráček, Holík, Kubiš - Okál, Melenovský, F. Čech
    HC Sparta Praha: Neuvirth - Vallin, Gřegořek, Sičák, Kočí, Hanzlík, Mojžíš, Phillip - Broš, Sekáč, Rachůnek, Hlinka, Foster, Hovorka, Bahenský, Tenkrát, Pacovský, Přibyl, Jánský, Ton, Forman.

Rozhodčí: Husička, Trombík - Bryška, Novák