Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
3:0 (1:0)
Inter Milán
Čtvrtek 22.11.2012, 18:00 • Centralnij Stadion, Kazaň • Evropská liga

Děkuji za pozornost a rád bych Vás pozval ke sledování dalších přenosů z dnešního programu EL, které na onlajnech právě probíhají. (19:57:37)

Kazaň nakonec přehrála oslabený Inter Milán jednoznačně 3:0 a zajistila si prvenství ve skupině H. Italský celek se sice pokusil ve druhé půli s utkáním něco udělat, Palacia dokonce dělila od vyrovnání pouze tyčka domácí brány, ale trefovali se opět jen fotbalisté Rubinu. Střídající Rondón nejprve v 86. minutě upravil na 2:0 a již v nastaveném čase uzavřel stejný hráč skóre utkání na 3:0.

90+2
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Tak Rondón přišel na hřiště až v 59. minutě, ale stihl vstřelit dva góly. Carlos Eduardo chytře uvolnil Karadenize, který po pravé straně pronikl do šestnáctky a přesnou přihrávkou našel právě SALAMONA RONDÓNA, kterému stačilo zblízka jen lehce usměrnit míč směrem na branku.

90+4
    Podle signalizace čtvrtého rozhodčího se nastaví ještě čtyři minuty.

90
    Roman Šaronov předvedl obětavý obranný zákrok, ale zřejmě se u toho zranil a bude potřebovat ošetření.

89
    Ansaldiho centr hledal opět Rondóna, ale tentokrát bylo pískáno. Zřejmě ofsajd.

88
    Po rohovém kopu pálil mimo Coutinho,

86
    Je hotovo! Dlouhý nákop propadl až k nabíhajícímu SALAMONU RONDÓNOVI, který si míč navedl před pokutové území a střelou, která prošla mezi nohama jednoho ze stoperů, pokořil hostujícího gólmana Belece. Míč zapadl přesně k jeho levé tyči.

84
    Hráči Interu stále hledají cestičku k domácí bráně a snaží se alespoň o vyrovnání. Obrana Rubinu však pracuje dobře.

82
    Ani teď se hosté neprosadili. Do nadějné pozice se dostával Palacio, těsně před brankářem ho však odzbrojil stoper Bocchetti.

80
    Prostor ke střele si v šestnáctce dělal Coutinho. Pod nohy mu skočil domácí kapitán Šaronov a jeho pokus zblokoval.

79
    Po rohu se míč odrazil k Töremu, který obešel protihráče a z hranice šestnáctky vystřelil. Bohužel pro domácí příliš vysoko.

78
    Po akci Rondóna raději zakopl na roh Silvestre.

77
    V postavení mimo hru tentokrát Álvaro Pereira.

76
    Coutinho předvedl hezký průnik a dostal se i ke střele. Byl už ale v dost velkém úhlu a Ryžikov se nenechal překvapit.