Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
Helsingborgs IF
1:3 (0:2)
Levante UD
Čtvrtek 22.11.2012, 19:00 • Olympia, Helsingborg • Evropská liga

Je dobojováno, Levante získává zejména díky vydařené první půli tři body. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem, měli řadu šancí a hosté se snažili všemi způsoby zdržovat. O všem rozhodla branka, kterou vsítil po ojedinělé akci Iborra, za domácí pak už jen kosmeticky upravil na konečných 1:3 Sørum. Levante tak bez ohledu na paralelně hrané utkání (ve kterém jistý postupující Hannover remizoval s Twente 0:0) postupuje do další fáze, s Hannoverem se utká o prvenství ve skupině. Helsingborg se rozloučí s Evropskou ligou na hřišti Twente, v případě výhry se může posunout na třetí příčku ve skupině. To je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera u dalších zápasů Evropské ligy. (20:54:53)

90+3
    Tohle bylo ovšem také stylové. Ballesteros tak dlouho otálel s rozehrávkou, až si vysloužil žlutou kartu, hněv tribun i rozpačité pohledy spoluhráčů.

90+3
    Nakonec - snad symbolicky - útočný faul domácích na Diopa. Provinil se Gashi.

90+3
    Pedro López už se nemá kam hnát, míč nakonec doputoval až k Hanssonovi, s nejvyšší pravděpodobností se již nic nestane.

90+3
    Diop ji však zastavuje.

90+2
    Baffo pravou nohou odvrací a může přijít ještě jedna útočná akce domácích.

90+2
    Ještě vybojovali rohový kop.

90+2
    Za zpěvu chorálů se utkání pomalu dohrává. Hosté jsou dvě minuty od postupu do další fáze.

90+1
    Ángel z uctivé vzdálenosti minul branku.

90
    Nastavovat se budou tři minutky.

90
    V nadějné pozici se ocitl Djurdić, ale byl mu odmávám ofsajd.

89
    Helsingborgs právě vstřelili branku!
    Nakonec se domácí dočkali. Gashi chytře poslal míč na nohu THOMASE SORUMA, který polovysokou střelou odčaroval Navasovo kouzlo a snižuje na 1:3 po deseti minutách pobytu na hřišti.

88
    Domácí fanoušci svůj tým nezatracují a chorály se loučí s Evropskou ligou, poslední zápas čeká jejich tým venku.

87
    Vzápětí padá Djurdić ve vápně, ani tentokrát se nepíská.

87
    Accam dostal pěknou přihrávku do běhu, prosmýkl se mezi stopery, ale neměl dost sil na důraznější střelu a Navas míč vyrazil.