Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
Panathinaikos FC
1:0 (0:0)
NK Maribor
Čtvrtek 22.11.2012, 19:00 • OAKA Spiros Louis, Athény • Evropská liga

Skončilo utkání Evropské ligy mezi Panathinaikosem a Mariborem, za klíčový moment zápasu můžeme označit vyloučení hostujícího Mejače na konci prvního poločasu. Domácí se ve druhém poločase dostávali do šancí a vybojovali si dokonce dva pokutové kopy, ten první Vitolo neproměnil, když poslal míč pouze do tyčky - dostal však možnost opravy v 67. minutě a s tou si poradil na jedničku a zajistil jedinou branku zápasu.

Panathinaikos tak přeskočil díky této výhře právě svého dnešního soupeře a v posledním zápase skupinové části bude ještě moci zabojovat o postup do vyřazovací fáze.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (20:56:36)

90+3
    V poslední minutě nastavení se do obrovské šance dostal Berič a mohl se stát hrdinou Mariboru, ale fantastický zákrok vytáhl Karnezis a zachránil tak domácí od pohromy.

90+2
    Další centr a zřejmě poslední šance po nejistém zákroku Karnezise mohl střílet jeden z hostí, ale trefil pouze připraveného brankáře domácích, který napravil své předchozí zaváhání.

90+1
    Centr do pokutového území domácích dokázali obránci Panathinaikosu dostat do bezpečí, ale Maribor se dostává do závěrečného tlaku.

90
    Zeca zůstává ležet na trávníků a mezitím je signalizováno, že se budou nastavovat 3 minuty!

89
    Velice chytře pustil Petropoulos přihrávku na svého spoluhráče Mavriase, který ve velmi dobré palebné pozici přestřelil bránu Mariboru.

87
    Na druhé straně se dokázal přes dva obránce prodrat Petropoulos, ale jeho pokusu chyběla přesnost.

87
    Hodně nepřesný pokus Beriče.

85
    Hosté v podstatě nebrání střed hřiště, jsou zatlačení před vlastním pokutovým územím a snaží se po rychlém zisku míče nakopávat balón dopředu na dva hráče, kteří se v podstatě nezatahují do obrany.

83
    Mohlo být rozhodnuto! Po pravé straně se do pokutového území prokličkoval Mavrias, ale nastřelil výborného Handanoviče, který vyboxoval míč a drží tak Maribor na dostřel.

83
    Panathinaikos drží míč na hranici pokutového území a snaží se centry do šestnáctky ohrozit hosty, ale centrované míče sbírá brankář Handanovič.

81
    Máme zde úplně poslední střídání v dnešním zápase. Hřiště opouští Sissoko, který odehrál výborné utkání a nahrazuje ho Marinos.

79
    Střídající Viler vyskočil nejvýše, ale ani jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.

79
    Domácí drží míč na svých kopačkách a pomocí rychlých nahrávek do volného prostoru nedávají šanci napadajícím hráčům Mariboru.

78
    Hřiště opouští kapitán Mariboru Tavares a posledním hráčem, který se dnes představí je Dodlek.

76
    Hezké uvolnění a střela z otočky od Beriče, jeho střela však neměla potřebnou razanci a skončila v náruči připraveného Karnezise.

76
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale proti početní převaze a navíc dobře formované obraně Panathinaikosu jsou zatím bezmocní.