Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
Liverpool FC
2:2 (1:0)
BSC Young Boys
Čtvrtek 22.11.2012, 21:05 • Anfield Road, Liverpool • Evropská liga

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou. (22:58:27)

A je dobojováno! V dnešním velmi napínavém zápase se nakonec oba týmy rozešli smírně. Nejprve se ve 34. minutě dostali do vedení domácí, když se trefil Shelvey. Krátce po poločase však vyrovnal Bobadilla. Reds to ovšem nevzdali a v 73. minutě jim vedení vrátil Cole. Poslední slovo ale nakonec měli stejně hosté, když se v 89. minutě trefil výstavní střelou Zverotič.

90+1
    Oba celky jsou již zřejmě s remízou spokojeni a hraje se ve středu hřiště.

90
    Hlavní rozhodčí dnes bude nastavovat ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.

89
    Zverotič si svlékl po gólu dres a vidí žlutou kartu.

89
    Young Boys právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají v hodině dvanácté! A není to jen tak ledajaký gól! Zverotičova střela zaplula přímo do šibenice Reinovy branky!

88
    Kličkovanou Suaréze zastavil až na poslední chvíli jeden z obránců.

86
    Standardku rozehrál Gerrard, jeho střela ale se zdí přestřelila i branku Wolfiho.

85
    Standardní situace pro domácí.

84
    Bobadillova střela branku jen o kousek minula.

83
    Poslední změna v sestavě v dresu hostů, Schneuwly jde dolů a nahradí ho Vitkieviez.

81
    Zverotičova prudká střela mířila pouze doprostřed branky, kde si s ní nadvakrát poradil Reina.

79
    Nuri Sahin obdržel žlutou kartu od sudího za protesty.

77
    Podruhé střídají hosté, Nuzzola na hřišti vystřídá Frey.

75
    Hrdina z předchozích minut opouští za velkého potlesku hřiště, Colea nahradí Sterling.

73
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Liverpool se dostává znovu do vedení! Po rychlé kombinaci se míč dostal k Gerrardovi, který vymyslel geniální přihrávku do vápna na COLEA, který se otočil s míčem a přesnou střelou rozvlnil síť!