Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
Rosenborg BK
3:2 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 22.11.2012, 19:00 • Lerkendal Stadion, Trondheim • Evropská liga

Domácí tak berou tři body, mají jich šest, Rapid si do tabulky nepřipíše nic, zůstává bez bodu poslední. To je poslední informace z toho zápasu. Díky za pozornost a u dalších fotbalových zápolení se budu těšit na počtenou. (20:54:00)

Je tu konec tohoto dramatického zápasu, kde šlo pouze o čest a nikoliv o postup. Každopádně jsme sledovali pěkný fotbal, padlo pět branek a o dramatické zvraty rovněž nebyla nouze. Rapid dobrým vstupem do druhého poločasu otočil výsledek a vedl, jenže potom se totálně složil a Rosenborg během čtyř minut otočil skóre.

90+3
    Další nákop před bránu už bez potíží lapil norský brankář.

90+2
    Tak to je hokejové power-play. A teď obrovská šance pro hosty. Hansen na brankové čáře kryje pokus hlavičkujícího Dražana. Ten byl na malém vápně sám, stačilo přesněji zakončit. Domácí měli velkou dávku štěstí.

90+1
    A do útoku se vydal i Novota!

90
    Nastavují se tři minuty, tolik času zbývá Rapidu na vyrovnání. Nyní má možnost zahrávat standardku z dobré vzdálenosti.

90
    Už běží poslední minuta základní hrací doby.

89
    Nepřesná hlavička Boyda nemohla Hansena ohrozit. Ten s rozehrávkou příliš nepospíchá.

88
    Pomalu míříme do finále tohoto zápasu, který byl nakonec velice zajímavý. Rapid ve druhém poločase dominoval, otočil skóre a byl i místy lepším týmem. Jenže behěm čtyř minut bylo vše jinak a Rosenborg překlopil vedení na svou stranu.

86
    Schimpelsberger dohrál, místo něj nastupuje Grozurek.

86
    Norové však stále drží míč na svých kopačkách, Rapidu jaksi došla šťáva.

85
    Chystá se ještě poslední střídání Petera Schöttela.

84
    Tlak Rapidu nepřichází, spíše naopak.

83
    Druhé střídání v týmu hostů. Ze hry byl stažen Pichler, o vyrovnání se pokusí Wydra.

82
    Diskerudova dělovka byla nepřesná, ale na tváři má úsměv, jak by také ne.

80
    Rosenborg právě vstřelil branku!

Co se nepovedlo před chvílí, povedlo se nyní. Střídající RADE PRICA byl na hřišti sotva pět minut a využil parádní nahrávky Svenssona, který mu naservíroval míč na zlatém podnose. Pro autora branky pak už nebyl problém z malého vápna dopravit kulatý nesmysl do prázdé branky. Tak to je obrat jako hrom a Rapid může hodně mrzet, že ztratil výborně rozehraný duel.

78
    A rázem je Rosenborg všude dřív a mohl překlopit stav zápasu. Tvrdě střílel Svennson a Novota musel míč vyrážet do bezpečných míst.

76

Opět je z ničeho nic vyrovnáno. Hosté udělali v obraně obrovskou hrubici, když nechali TARIKA ELYOUNNOUSSIHO samotného před Novotou. Jedna klička, druhá klička a střela po zemi, navíc mezi nohami rakouského brankáře. Ve výsledku to znamená vyrovnání.