Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
MOL Fehérvár FC
0:1 (0:1)
KRC Genk
Čtvrtek 22.11.2012, 19:00Evropská liga

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou. (20:52:29)

A je dobojováno! V dnešním utkání získávají tři body hosté. Po poměrně nelíbivém prvním poločase přišlo výrazné zlepšení hry v druhé půli. Další branku jsme ale i přesto neviděli a tak Genk vítězí nejtěsnější možnou výhrou 0:1. Vítěznou branku vstřelil v 19. minutě hlavou Barda.

90+4
    Závěrečný tlak domácích nakonec nenesl žádné ovoce a odkopává se pouze od branky Van Houta.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90
    Taktické střídání ještě předvede Genk, Vossena střídá Kumordzi.

90
    V závěru utkání vidí žlutou kartu za řeči Kovács.

89
    Nikolič poslal k zemi Masiku. Žlutou kartu za tento zákrok ovšem neuvidí.

86
    Nikolič se po rohovém kopu dostal k zajímavé hlavičce, s kterou si ale poradil Van Hout ve spolupráci s obránci, tohle byla velká šance na srovnání!

85
    Mitrovič vybojoval pro svůj tým rohový kop.

84
    Hosté hrají výborně takticky a drží míč daleko od své branky - na polovině soupeře.

82
    Poslední změnu v sestavě připravila lavička Videotonu, Kaká míří ze hřiště, kde ho nahradí Walter Lee.

80
    Za strkanici u postranní čáry vidí žlutou kartu domácí Torghelle a hostující Hyland.

78
    Torghelle byl hostující obranou nachytán v offsidové pozici.

78
    Hostující Genk drží míč na polovině soupeře a kontroluje jednogólový náskok.

76
    Změnu provede i domácí kouč, Torghelle nahradí na hřišti Sándora.

76
    Druhá změna v dresu hostů, Monrose střídá Masika.

75
    Míč si na značku prohřešku postavil tentokrát Brachi, který vysoko přestřelil branku.

74
    Těsně před vápnem poslal Buffel k zemi Kovácse a domácí mají k dispozici další standardku z dobré pozice.