Kazaň – Inter 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Machačkala – Udinese 2:0 (kon.)
Fehérvár – Genk 0:1 (kon.) | Basilej – Sporting 3:0 (kon.) | Sparta – Lyon 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Maribor 1:0 (kon.) | Lazio – Tottenham 0:0 (kon.) | Met. Charkov – Leverkusen 2:0 (kon.)
Rosenborg – Rapid 3:2 (kon.) | Helsingborg – Levante 1:3 (kon.) | Hannover – Twente 0:0 (kon.)
Liverpool – Young Boys 2:2 (kon.) | Atlético – Hapoel Tel Aviv 1:0 (kon.) | Coimbra – Plzeň 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Marseille – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Newcastle – Marítimo 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Bordeaux 1:2 (kon.) | FCSB – Stuttgart 1:5 (kon.) | Molde – Kodaň 1:2 (kon.)
Eindhoven – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | AIK Stockholm – Neapol 1:2 (kon.)
Neftçi Baku
1:1 (1:0)
FK Partizan Bělehrad
Čtvrtek 22.11.2012, 18:00 • Tofig Bahramov Republican stadium, Baku • Evropská liga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:53:44)

Stejně jako v první střetnutí těchto týmů končí i toto dnešní remízou a oba týmy si tak připisují druhý bod do tabulky Evropské ligy.

Skončilo dnešní utkání, ve kterém se oba soupeři musí spokojit pouze s bodem, když první branku utkání vstřelil domácí Flavinho v 10. minutě, za hosty pak vyrovnal v 67. minutě Mitrovič.

90+4
    Poslední vteřiny zápasu, Bertucci se snaží překonat bránící formaci hostů dlouhým centrem, ale ten je nepřesný a končí mimo hřiště.

90+2
    Ale hosté jsou dobře zkoncentrováni před vlastním pokutovým územím, domácí hledají cestičku k bráně Partizanu zatím marně.

90+1
    Rozhodčí nataví čtyři minuty! Domácí tak mají ještě dostatek času na vstřelení rozdílové branky!

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k množství faulů ve druhém poločase se dá očekávat, že rozhodčí nějakou tu minutu nastaví.

88
    Technicky přelobovat se střelou z hranice šestnáctky pokoušel domácí Wobay, ale Petrovič v bráně Partizanu byl pozorný a chytá.

88
    U míče stále domácí, i když rozehrávat musel až gólman... Partizan čeká těžký závěr zápasu!

87
    Hostující obrana odvrací, u míče ale stále domácí.

86
    Faul zhruba pětadvacet metrů od brány Partizanu, domácí Rashad Abülfaz Sadikhov rozehrává... pokus o signál, ale je z toho "pouze" rohový kop.

85
    Je před námi poslední pětiminutovka a slušně zaplněný Tofig Bahramov Republican stadium čeká od "svých" hráčů druhý gól v síti oslabeného Partizanu!

84
    Hosté se ale i v deseti osmělují k protiútokům, což se vůbec nelíbí domácímu publiku, které píská.

83
    Střídání v dresu Partizanu, hřiště opouští Jolič, místo něho nastupuje Saša Markovič.

82
    Faul domácího Sadygova na polovině hřiště trestá rozhodčí další žlutou kartou.

81
    Gólman Baku Stamenkovič dostává žlutou kartu za zdržování.

81
    Necelých deset minut před vypršením hrací doby se dostává více do hry Baku, což je vzhledem k vyloučení Mitroviče, pochopitelné.