Omsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Barys – Minsk 7:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Riga 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 4:0 (kon.)
Magnitogorsk – Doněck 1:2 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 2:0 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 4:3 (kon.)
Petrohrad – N.Novgorod 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 4:6 (kon.)
Barys Nur-Sultan
7:2 (2:1, 4:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 07.12.2012, 14:00 • Dvorec sporta, Kazachstán • KHL

57:09
    Antropov (AST) prohrál buly a hned potom fauloval Kulakova.

47:33
    Astana právě vstřelila branku!
    NIGEL DAWES se dostal do samostatného úniku a místo blafáku zvolil přesnou střelu mezi betony! Bez asistence.

44:16
    Oba týmy jdou do čtyř. Murphy (MIN) a Spiridonov (AST) dostávají shodně dvě minuty za faul loktem.

39:11
    Poměr sil se ale vyrovná, neboť Linglet (MIN) je potrestán menším trestem za krosček.

37:52
    Dustin Boyd (AST) odchází na trestnou lavici za podražení.

37:02
    Domácí teď úplně vyšachovali minskou čtveřici! Poliščuk mohl sám před Rinnem střílet, ještě ale puk posunul doleva na TALGATA ŽALJAUOVA, jenž zasunul do prázdné brány! Asistence: Fjodor Poliščuk, Vadim Krasnoslobodcev.

32:23
    KONSTANTIN RUDĚNKO si na modré zpracoval puk, potáhl ho na levý kruh a odtud zamířil přes obránce přesně do šibenice! Asistence: Dmitrij Upper.

29:31
    První rána ROMANA SAVČENKA ještě branku minula, o pár vteřin byl už ale domácí obránce přesnější a bombou od modré zvýšil na 4:2! Asistence: Konstantin Ruděnko, Nikolaj Antropov.

24:52
    Jere Karalahti dostává zaslouženě trest do konce zápasu. Na opačné straně je vyloučen na dvě minuty za hrubost Krasnoslobodcev, který si to chtěl s Finem důrazně vyřídit.

24:52
    Karalahti sejmul Gavrilina, který nájezd vůbec nečekal a teď leží na ledě, kam k němu spěchají domácí lékaři.

22:11
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Stejně tak i hosté záhy skórují! DMITRIJ MELEŠKO vybojoval puk a zasunul ho za Jeremejeva! Bez asistence.

21:30
    A opět povedený úvod v podání Kazachů! Na 3:1 zvyšuje překvapivou střelou zápěstím BRENDON BOCHENSKI! Asistence: Maksim Spiridonov, Nikolaj Antropov.

19:26
    Hosté hráli chvíli v šesti a na oplátku tak dostává hráčská lavice (MIN) dvouminutový trest.

16:29
    Murphyho bombu od modré čáry zastavil Jeremejev parádním semaforem.

13:51
    Gavrilin od mantinelu našel z druhé vlny si najíždějícího VIKTORA HEDMANA, jenž prostřelil Rinneho! Asistence: Andrej Gavrilin.

05:13
    Další početní převaha pro Minsk, na dvě minuty si jde odpočinout Savčenko (AST) za držení.

02:15
    Dawes (AST) si jde sednout na trestnou lavici za hru vysokou holí.

03:09
    JANNE NISKALA od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě, a rychle vyrovnává! Bez asistence.

01:38
    Na konci přesilovkové kombinace byl MAKSIM SPIRIDONOV, jenž z první poslal do sítě přihrávku Bochenskiho. Asistence: Brandon Bochenski, Nikolaj Antropov

00:28
    Hned v úvodu si Astana zahraje přesilovku. Linglet (MIN) přehnal důraz a odsedí si 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

Václav Baumann

Branky a nahrávky: 2. Spiridonov (Bochenski, Antropov), 14. Hedman (Gavrilin), 22. Bochenski (Spiridonov, Antropov), 30. Savčenko (Ruděnko, Antropov), 33. Ruděnko (Upper), 38. Žajlauov (Poliščuk, Krasnoslobodcev), 48. Dawes - 4. Niskala, 23. Meleško

Barys Nur-Sultan: Jeremejev - Mnatsjan, Grigorjev, Novopašin, Hedman, Beljakov, Rachmanov, Savčenko, Litviněnko - Dawes, Boyd, Poliščuk - Ruděnko, Upper, Starčenko - Antropov, Spiridonov - Žajlauov, Gavrilin, Krasnoslobodcev - Bochenski
    HC Dinamo Minsk: Rinne (48. Kovaljov) - Karalahti, Niskala, Krajíček, Děnisov, Murphy, Černook - Linglet, Stapleton, Pavelski - Platt, Stas, Laine - Kulakov, Meleško, Kitarov - Drozd, Lopačuk, Chuzejev - Protaseňa