Milevsko – Bílina 2:3 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 3:0 (kon.)
Havířov – Přerov 0:3 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:0 (kon.) | Prostějov – Opava 6:5 (po pr.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 2:1 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:2 (po s.n.) | Kobra – Sokolov 7:2 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 3:2 (po pr.) | Jindř. Hradec – Břeclav 2:4 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:2 (2:0,0:1,0:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 08.12.2012, 18:00 • Zimní stadion, Jablonec • 2. liga skupina Západ

Domácí si nakonec připíší dva body za vítězství v prodloužení. Táborští sice dokázali zaslouženě srovnat patnáct sekund před koncem třetí třetiny, ale v prodloužení si nepohlídali Mulače, který ujel všem a rozhodl o konečném výsledku.
    (21:54:33)

63:17
    Vlci právě vstřelili branku!

Je rozhodnuto. Bod navíc si připíši domácí bruslaři. JAKUB MULAČ ujel všem pronásledovatelům a přesně zakončil mezi Kleštilovy betony - 3:2.

Asistence: bez asistence.

63:00
    Vlci se zatím dobře brání. Posunutá Nedvídkova branka znamená, že hra se musí přerušit.

62:28
    Hosté si zahrají přesilovku. Jablonec hrál v šesti a inkasuje dvě minuty pro hráčkou lavici.

61:55
    Domácí zvládli přečíslení 2 na 1 skvěle. Proti byl však brankář Tábora, který předvedl pohotový zákrok.

61:33
    Na druhé straně předvedl podobný zásah Nedvídek. Vhazovat se bude po jeho levici.

61:14
    Stehno dostal přihrávku do jízdy a tvrdě vypálil. Trefil však pouze připravenou náruč Kleštila.

60:46
    Vyhození Kadeřábka končí až na zakázaném uvolnění.

60:13
    Jablonec začal prodloužení lépe a hned se nastěhoval před branku hostů.

60:01

Po krátké pauze začne pětiminutové prodloužení, které možná rozhodne o tom, kdo si připíše bod navíc.

60:00

59:45
    Tábor právě vstřelil branku!

Tábor se nakonec dočkal patnáct sekund před koncem utkání. Od modré se do kotouče opřel JAKUB MATUŠÍK a propálil vše co mu stálo v cestě - 2:2.

Asistence: Martin Havran.

59:41
    Hraje se především ve středním pásmu nebo u mantinelu. Vhazovat se ale bude před jabloneckou brankou. Domácí jsou blízko třem bodům.

59:03
    Jablonec se osvobozuje a zakázané uvolnění to nebude.

58:44
    Jabloneckým se nepodařilo vyhodit. Nedvídek nepříliš kvalitní střelu raději podržel.

58:34
    Táborský Kleštil zůstává na střídačce. Hosté hrají bez brankaře.

58:33
    Oddechový čas pro hosty.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 5. Kadeřábek (Petrmichl, Tondr), 14. Brokeš (Mulač), 64. Mulač - 33. Drda (Havran), 60. Matušík

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek (Bouška) - Petrmichl "C", Kadeřábek, Lacek, Hloušek, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Mulač, Brokeš, Vašek, Hájek, Peřina, Stehno, Vařecha, Niko.
    HC Tábor: Kleštil (Panec) - Černý, Havran, Mrkvička, Kellner, Hlaveš, Heršálek, Matušík "C", Hájek, Seidl, Kratochvíl, Kolomý, Trieb, Pechánek, Heřmánek, Drda, Liška, Šulčík.