Jihlava – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Chomutov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:1 (kon.)
Olomouc – HC Kladno 5:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 7:2 (kon.)
Pardubice – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 6:4 (kon.)
HC Sparta Praha
7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 08.12.2012, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

první dvě třetiny byly herně vyrovnané ale v té třetí Sparta jasně ukázala , kdo je tu doma a nakonec vyhrála vysoko 7:2 (17:57:28)

60:00

57:25
    Fojt přestželuje branku domácích.

55:57
    Smetana vyloučen za držení.

54:48
    Do samostatného úniku ujel Jindřich, bekhendem přestřeluje!

53:08
    Domácí trefují tyč!

52:48
    Sparta právě vstřelila branku!

Z předbrankového prostoru nabíjí erta na PATRICKA BRZOBOHATÉHO, který trefuje! Asistence: Merta.

52:16

PATRICK BRZOBOHATÝ obkroužil branku a zasunuje! Bez asistence.

51:30
    Pokorný vyšíval v obranném pásmu hostů, ve velké šanci ale netrefuje.

50:00
    Hostům zbývá deset minut, domácí drží tříbrankový náskok s přehledem.

48:21

Domácí zřejmě rozhodují skóre, DAVID DVOŘÁČEK po přesném pasu Procházky trefuje pod břevno! Asistence: Martin Procházka.

44:10
    Domácí tlačí, schází ale střelba.

41:25
    Jeden z hostů se svíjí na ledě, hra přerušena

40:01

Vyrovnaná druhá třetina nabídla opět tři branky a vedení domácích. Třetí třetina začne cca v 17:27.

40:00

38:53
    Po zranění jednoho z hostů následuje vhazování před Novákem.

37:33

Domácí využívají protiútok, trefuje se DAVID DVOŘÁČEK! Asistence: Martin Procházka.

35:57
    Vhazovat se bude před Novákem, domácíkompletní.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 16. Merta, 18. Brzobohatý (Merta, Vítek), 23. Eis (Brzobohatý), 38. Dvořáček (Procházka), 49. Dvořáček (Procházka), 53. Brzobohatý, 53. Brzobohatý (Merta) - 13. Jindřich (Navarra), 21. Faigl

HC Sparta Praha: Bílek - Vítek, Skřivánek, Havlena, Březina, Veselý, Müller, Bodnár, Teubner, Pokorný, Brzobohatý, Eis, Arnošt, Matějček, Merta, Sekerka, Dvořáček, Procházka.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Novák - Motejlek, Zdvořáček, Smetana, Křepelka, Fojt, Kubáč, Hanzl, Piewak, Ságer, Bačák, Navarra, Faigl, Dostálek, Jindřich, Neumann, Bulva.