Milevsko – Bílina 2:3 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 3:0 (kon.)
Havířov – Přerov 0:3 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:0 (kon.) | Prostějov – Opava 6:5 (po pr.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 2:1 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:2 (po s.n.) | Kobra – Sokolov 7:2 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 3:2 (po pr.) | Jindř. Hradec – Břeclav 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 08.12.2012, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že Poruba porazila na úvod třetí čtvrtiny soutěže Vsetín 3:0, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:10:56)

Poruba nakonec zvládla i své druhé domácí vystoupení se Vsetínem a tentokrát vítězí zaslouženě 3:0. Do porubské branky se po měsíci vrátil Radek Tihlář, hned vychytal čisté konto a byl jedním ze strůjců vítězství.

60:00

59:38
    Mikšovský ještě posunul puk před sebe na volného Vaňka, který jej mohl zasunout do opuštěného prostoru branky, ale v poslední možnou chvíli mu sjel z hole.

59:13
    Lukáš Prokop svou skákavou střelou Hromadu nepřekvapil.

58:45
    Oba týmy hrají v plném počtu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty utkání, vhazuje se po Tihlářově pravici.

57:30
    Poruba si již výsledek zkušeně hlídá a nikam nespěchá.

56:45
    Potřetí v utkání sledujeme současné vyloučení. Za hrubost dostávají 2 minuty vsetínský David Vítek a porubský Rostislav Vaněk. Pokračuje se 4 na 4.

56:26
    Zajímavě rodící se akci Poruby zastavuje ofsajd.

55:46
    Tihlář si připisuje zákrok z kategorie těch jednodušších.

55:11
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, hra je tak přerušena.

54:33
    Vsetínští se snaží usadit v útočné třetině, ale porubští hráči k nim rychle přistupují a zodpovědně brání.

53:45
    Petr Hromada si připisuje další zákrok, nic nenasvědčuje tomu, že by se hosté ještě zmohli na nějaký zvrat.

52:57
    Vsetín hraje v plném počtu.

52:51
    Zajímavá kombinace domácího celku, na jejímž konci pořádně protáhl Hromadu Patrik Prokop. Vsetínský gólman jeho pokus vyrazil koncem své lapačky.

52:11
    Vsetín vyhazuje puk až k Tihlářovi.

51:59
    Holuša tečoval puk těsně před Hromadou, chyběly mu jen centimetry.

51:14
    RT TORAX je kompletní, začíná jeho zkrácená přesilovka.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 32. Holuša (Buček, Seidler), 35. Seidler (Buček), 43. Krayzel (Prokop P., Hruzík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Wolf, Prokop P., Prokop L., Slavík, Hruzík, Zientek, Axman – Hašek, Krayzel, Vaněk R. – Buček, Pavlačka, Seidler – Sedlář, Holuša, Galajda – Vrána L., Piják.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Vrba, Vodák, Žák, Vrána P., Tesařík, Žabčík, Mikšovský, Zúbek, Vaněk D., Vítek, Hruška O., Brezáni, Kubo, Podešva, Kajaba, Hruška P.

Rozhodčí: Šutara – Vengřín M., Bojda.