Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.) | Trebišov – Spišská N. Ves 2:5 (kon.)
Trnava – Michalovce 4:7 (kon.) | Detva – Topoľčany 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 4:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
MšHK Prievidza
sk Pátek 21.12.2012, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR)

Skóre zápasu uzavrel v 58. minúte Martin Adamec a Považská Bystrica sa teší z víťazstva 4:1 nad Prievidzou.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:03:28)

60:00

57:16
    Považská Bystrica dala gól!
    MARTIN ADAMEC zvyšuje náskok domáceho celku na 4:1! Asistenciu na góle majú Adrián Palák a Patrik Jarab.

40:01
    Začala tretia tretina.

Síce v 21. minúte vyrovnal hosťujúci Miroslav Holúbek na 1:1, už o minútu neskôr dostal Adrián Palák do vedenia 2:1 domáci tím a v 32. minúte zvýšil Patrik Jarab náskok Považskej Bystrice na 3:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

31:33
    Viktor Volentier dostáva osobný desaťminútový trest za nešportové správanie.

31:33
    PATRIK JARAB zvyšuje náskok domáceho tímu, bez asistencie!

30:03
    Domáci v plnom počte.

28:03
    Domáci Martin Nemčík dostáva dvojminútový trest za vrazenie.

27:34
    Hostia v plnom počte.

25:34
    Igor Bátora oslabuje Prievidzu, keď dostáva trest 2+10 minút za napadnutie hlavy alebo krku.

21:39
    ADRIÁN POLÁK vracia domáci celok do vedenia, asistenciu si pripisuje Patrik Jarab!

20:38
    Prievidza dala gól! MARIÁN HOLÚBEK vyrovnáva na 1:1, bez asistencie!

20:34
    Marián Koleda dostáva dvojminútový trest za hákovanie a domáci sa budú musieť brániť.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po prvej tretine vyhráva Považská Bystrica nad Prievidzou 1:0 po tom, čo sa o zatiaľ jediný gól zápasu postaral Marián Koleda.