Chomutov – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 5:0 (kon.) | Liberec – Zlín 2:1 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (2:0, 0:3, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 21.12.2012, 18:00 • KV Aréna • Tipsport extraliga

Dnešní utkání přineslo hodně přesilových her, kterých využil lépe hosté. Stejně tak, jako Litvínov ztratil poslední domácí utkání proti Vítkovicím, tak dnes předvedl pravý opak a hru přelil na svojí stranu. Domácí se ve třetí třetině snažili sice o srovnání, ale vyloženou šanci si vytvořit nedokázali, a půjdou tak domů zklamaní. Ode mě je to dnes vše a z karlovarské KV Areny se tak s Vámi loučím. Hezký večer. (20:42:48)

Zásahy brankařů po třetí třetině: Franěk 8, Závorka 9. Hráčem utkání se stal za Litvínov Richard Jareš a za domácí kapitán Martin Zaťovič.

60:00

59:46
    Domácí si zahrají posledních čtrnáct vteřin třetiny v přesile. Na trestnou míří Jareš (LIT) za faul kolenem.

59:25
    Závorka opět míří na střídačku.

58:59
    Hosté si berou oddechový čas. Kouč Litvínova chce zřejmě zklidnit hru.

58:58
    Domácí hrají v plném počtu.

58:41
    Energii se podařilo vyvolat před bránou Fraňka zmatek a Vachovec dokonce dorážel na třikrát, ale pouze do Fraňkovo betonu.

58:22
    Litvínov se provinil úmyslným ofsajdem. Bude se vhazovat v útočném pásmu Energie.

57:43
    Zblokovaná střela Grmana skončila v ochranné síti.

57:38
    Domácí si berou oddechový čas. Závorka zůstává na střídačce. Energie sehraje power-play 5 na 4.

57:38
    Po akci založené Zaťovičem se kotouč dostal až na modrou, odkud poslal střelu Nosek. Franěk střelu vyrazil nad.

57:05
    Další vyloučení! Hra se srovná na 4 na 4. Lukáš Pech (KVA) je trestán za nedovolené bránění.

56:58
    Vyloučen je hráč Litvínova Hübl (LIT). Dvě minuty si odpyká za hákování. Energie bude hrát přesilovku.