Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.) | Trebišov – Spišská N. Ves 2:5 (kon.)
Trnava – Michalovce 4:7 (kon.) | Detva – Topoľčany 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 4:1 (kon.)
HK Detva
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
HC Topoľčany
sk Pátek 21.12.2012, 17:30 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

V závere tretieho dejstva uzavrel skóre zápasu Martin Trochta, ktorý svojím druhým gólom v zápase zaistil Detve víťazstvo 4:2.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:48:16)

60:00

59:44
    Detva dala gól!
    MARTIN TROCHTA svojím druhým gólom v zápase zvyšuje náskok Detvy na 4:2, čím šestnásť sekúnd pred koncom tretej tretiny rozhoduje o jej víťazstve! Asistenciu na góle majú Michal Šúrek a Kamil Mahdalík.

44:59
    Hostia v plnom počte.

42:59
    Hostia sa budú musieť brániť po tom, čo dostal Andrej Drahovský dvojminútový trest za hákovanie.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 108 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine padol len jeden gól, keď Martin Trochta dostal Detvu do vedenia 3:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:44
    Domáci v plnom počte.

36:44
    Michal Hrčka dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie a Detva sa bude musieť brániť.

26:32
    MARTIN TROCHTA posiela domáci tím do vedenia! Asistenciu si pripisuje Michal Hrčka.

20:01
    Začala druhá tretina.

Oba tímy nastúpili do zápasu aktívne. Už po 40 sekundách svietilo na ukazovateli skóre 0:1, keď sa presadil Miloš Bystričan. O ďalších 40 sekúnd neskôr sa zásluhou Martina Štepána tešili domáci z vyrovnania - 1:1. V 11. minúte dostal Detvu do vedenia 2:1 Branislav Srnka, ale domáci hokejisti sa netešili dlho, lebo už v 13. minúte vyrovnal na 2:2 Maroš Goga a tak je po prvej tretine všetko otvorené.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:14

17:14
    Topoľčany sa budú musieť brániť po tom, čo je Martin Petrina potrestaný dvomi minútami za vyhodenie puku.

12:56
    Topoľčany dali gól!
    MAROŠ GOGA vyrovnáva na 2:2! Asistenciu na góle má Libor Káčer.

10:43
    Strelcom gólu je BRANISLAV SRNKA, asistenciu na presnom zásahu si pripisujú Slavomír Buda a Tomáš Špila.