Chabarovsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Jaroslavl – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Mytišči – Čeljabinsk 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Doněck – Barys 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nižněkamsk 1:2 (po s.n.) | Lev – Ufa 6:1 (kon.)

Nižněkamsk právě vstřelil branku!

Petr Koukal blafákem překonal Januse a Slovan tak získá z tohoto zápasu pouze bod. Rozhodující nájezd proměnil už ve druhé sérii IGOR POLYGALOV.

Martin Bakoš neuspěl a Slovan je tak velice blízko porážky. (0:1)

A je tu první úspěšný střelec a tím je Igor Polygalov, který výtečnou střelou nedal Janusovi šanci. (0:1)

Na druhé straně také bez vstřelené branky, když Hudáčkovi ujel kotouč. (0:0)

Začali hosté, ale forhendovou kličku výtečně vykryl Janus. Netík si sice šikovně počkal, ale nepřekonal výtečného brankáře Slovana! (0:0)

Samostatné nájezdy začínají.

Hosté byli v prodloužení jistě aktivnější, ale rozuzlení přinesou až samostatné nájezdy, které za malý okamžik začnou.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Už se zřejmě v prodloužení nic nestane.

63:08
    Selujanov v další výtečné šanci nevyzrál na Januse, kterému mohou domácí opět děkovat.

61:41
    Oborvská šance Alševskijeho, který ve velké příležitosti nedokázal překonat Januse! Hosté už zvedali ruce nad hlavu, ale hra pokračuje.

62:00
    Vypadá to, že domácí se spokojí se samostatnými nájezdy. Hosté jsou totiž v prodloužení o dost aktivnějším týmem.

60:55
    Velký tlak se podařilo eliminovat a domácí jsou v plném počtu.

60:29
    Navíc pokračuje přesilová hra Nižněkamsku a domácí se tak musí bránit.

60:01

Domácím se tak defenzivní hra nevyplatila a přestože měli možnost dohrát utkání v přesilové hře, tak přišlo zbytečné vyloučení Vondrky a poté trest. Utkání tak bude pokračovat prodloužením.

60:00

59:15

Tak to je velká škoda pro Slovan! NIžněkamsk velmi rychle využil svou početní převahu, když před bránou zůstal osamocený IGOR POLYGALOV, který dokázal nadvakrát překonat bezmocného Januse. Všemu ještě předcházela výborně rozehraná situace a několik přesných přihrávek, které naprosto rozebraly obranu Slovana. Asistence: Nikolaj Belov, Jegor Milovzorov

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 18. Švarný (Kukumberg) - 60. Polygalov (Belov, Milovzorov), 65. Polygalov

HC Slovan Bratislava: Janus - Sigalet, Višňovský, Sersen, Sekera, Švarný, Tabaček, Trška, Kudrna - Vondrka, Bližňák, Miklík - Hudáček, Lipiansky, Bartovič - Bakoš, Kytnár, Kukumberg - Ölvecký, Šťastný, Preisinger
    Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton – Běrezin, Blochin, Selujanov, Mamašov, Bělov, Lukjančikov, Rozin, Groť - Milovzorov, Cibák, Pěstuško - Polygalov, Koukal, Netík - J. Alševskij, Khokhryaov, S. Alševskij - Komaristyj, Zjazov, Galimov

Rozhodčí: Karabanov, Sergeyev, Lazarev, Morozov