Chabarovsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Jaroslavl – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Mytišči – Čeljabinsk 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Doněck – Barys 2:4 (kon.) | HC Slovan – Nižněkamsk 1:2 (po s.n.) | Lev – Ufa 6:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 21.12.2012, 16:30 • Sokolniki Arena • KHL

Máme tu konec. Domácí sice byli mírně lepší v první polovině zápasu, pak už ale měli více šancí hosté a nakonec ve vyrovnaném zápase vítězí díky brance z přesilové hry deset minut před koncem. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (18:45:13)

60:00

59:49
    Krysjanov z poloviny hřiště míjí prázdnou branku.

59:40
    Utkání sleduje 2463 diváků.

59:40
    Nyní oddechový čas pro hosty, do konce zbývá dvacet vteřin.

59:29
    Jugra znovu o centimetry míjí branku soupeře.

57:35
    Spartaku se krátí čas na vyrovnání a navíc už nebudou hrát ani přesilovku.

56:29
    Obrovský závar před Birjukovem, ovšem obránci hostů jsou hodně obětaví a nakonec přežívají kritickou situaci.

55:35
    Spartak bude mít velkou možnost na vyrovnání, dvě minuty za hákování dostává český krajánek Trončinský.

55:12
    Nyní v šanci domácích, Radivojevič pěkně obešel jednoho z obránců, ale netrfeuje branku soupeře.

54:26
    Skorochodov nyní ztrácí puk a hosté přicházejí o útočné pásmo.

53:28
    Domácí jsou opaření brankou a v útoku naprosto bezzubí, na druhé straně míjí branku Bodrov po přihrávce Buta.

51:59
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec využívají přesilovku 12 sekund pře jejím vypršením a dávají první branku zápasu. Po přihrávce Pepelajeva a Skorochodova se napřáhl VITALIJ SITNIKOV a dává velmi důležitou trefu! Asistence: Igor Skorochodov, Alexej Pepelajev.