Lipt. Mikuláš – Prešov 2:1 (kon.) | Prievidza – Trnava 2:3 (po s.n.) | Trebišov – Topoľčany 4:2 (kon.)
Bardejov – Detva 3:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Prešov 07
sk Pátek 11.01.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

59:34
    Fedor opúšťa bránu, Prešov v pásme Liptovského Mikuláša so šiestimi hráčmi!

59:05
    V samotnom závere prichádza vylúčenie na strane domácich, na trestnú odchádza Paukovček.

57:14
    V záverečných minútach si zahrajú presilovku domáci, na trestnú odchádza Náhlik za krosček.

56:45
    Romanek sa perfektným individuálnym prienikom dostal pred bránu, dokázal si obhodiť dvoch a zakončiť, škoda tej "finálky," jeho pokus skončil tesne nad bránou.

Dnešné stretnutie sleduje 420 divákov.

52:57
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hneď je na štadióne v Liptovskom Mikuláši veselšie, žijú aj diváci, ale aj samotní hráči, ktorí sa tešia z vedúceho gólu na 2:1, ktorý zaznamenal svojim druhým presným zásahom v tomto zápase PATRIK KUBÁŇ, ktorý sa po skvelej prihrávke Petra Bartíka ocitol osamotený pred brankárom a následnou strelou do pravého horného rohu mu nedal nárok.

46:44
    Krušné chvíle pre domácich, Prešov kombinoval v pásme Liptovského Mikuláša, prihrávka striedala prihrávku, ale v konečnej fáze sa zakončovalo od modrej, keď pokus jedného z obrancov skončil u Palka.

46:20
    Vylúčenie v tíme domácich, na trestnú odchádza Bača.

45:16
    Po pár sekundách presilovky sa Prešov dostal do zakončenia, prihrávka spoza brány našla Vargu, ktorý z prvej mieril do horného rohu, ale Palko perfektne zasiahol, presne ukázal ako treba podržať tím.

44:58
    Nepríjemné sekundy pre domácich hráčov, rozhodca Stanko nariadil vylúčenie za príliš veľa hráčov na ľade.

39:28
    Prešov dal gól!
    Pár sekúnd pred koncom druhej tretiny Prešov vyrovnáva po góle MAREKA NÁHLIKA, ktorý sa pred brankárom Palkom nemýlil a presnou strelo vyrovnal na 1:1. Asistencie: Milan Varga, Matúš Leskovjanský.

37:42
    Dlho to nevyzeralo s presilovkou domácich ružovo, tá na teraz aj končí keď na trestnú odchádza mladý Poliaček.

37:23
    Presilovka domácich hráčov, na trestnú odchádza Loydl.

36:43
    Domáci hráči sa dostavajú do vedenia po peknej akcii a rýchlom preniknutí do útočného pásma, kde na úplnom konci bol PATRIK KUBÁŇ, ktorý presnou mierenou strelou do pravého horného rohu nedal šancu Federovi. Asistenciu si pripisuje Tomáš Devečka.

33:30
    Dobrá akcia hráčov Liptovského Mikuláša, Poliaček sa dostal až pred bránu Fedora, jeho následná prihrávka medzi kruhmi ostala na hokejke Mravca, ktorý aj tak trošku bez prípravy páli rovno iba do brankára. Pekná a rýchla akcia Liptovského Mikuláša.

28:41
    Tak toto je naozaj veľký trest pre domácich hráčov, horúce sekundy si vychutnajú v nasledujúcom oslabení 5 na 3.

27:53
    Na trestnú lavicu odchádza kapitán Kuric, v tomto prípade je to za seknutie.

24:29
    Liptovský Mikuláš si aj vo vlastnom oslabení dokázal vyprodukovať nejakú šancu, Kuric spolu so spoluhráčov prenikol do pásma súpera, odkiaľ mierenou strelou triafa iba lapačku Fedora.

23:26
    Prešov si 15. sekúnd zahrá presilovku 5 na 3 po tom ako na trestnú odchádza Kledrowetz.

21:42
    Šancu na úvodný gól budú mať hráči Prešova, na trestnú odchádza Uhrík za vyhodenie puku.

21:04
    Dobrá šanca pre hráčov Liptovského Mikuláša, strelu Mraveca vyrazil brankár Fedor pred seba, puk sa snažil ešte doraziť do brány Kubáň, ale ani vďaka jeho vysokému nasadeniu sa to nepodarilo.

Vyzerá to tak, že niečo je s ľadovou plochou, rozhodcovia ukončili prvú tretinu päť minút pred jeho koncom. Hlásateľka na zimnom štadióne informovala o tom, že zvyšné minúty sa dohrajú v druhom dejstve.

13:22
    Pohotový Palko opäť zasahuje, nie je tomu inak aj v týchto sekundách, keď z pravej strany z ničoho nič spoza obrancu vystrelil Tomčák, ktorý trafil iba betón Palka, ktorý ozaj perfektne zasiahol. Z protiútoku sa do zakončenia dostali aj domáci, prízemná strela Lištiaka minula len tesne bránu Fedora.

10:04
    Vylúčenie však po chvíli prišlo na domácej strane, na trestnú odchádza Juraj Kledrowetz za nedovolené bránenie.

07:06
    Dobrá šanca v presilovke domácich, po kombinácii na modrej čiare sa do zakončenia dostal Juraj Kledrowetz, ktorý mieril presne na bránu. Fedor vytiahol zákrok betónom, puk ostal osamotený pred bránou, ale žiaden hráč sa nečinil tou konečnou finálnou bodkou, ktorá by skončila gólom.

05:35
    Prvý krát v tomto stretnutí sa aj vylučuje, na trestnú odchádza po faule v obrannom pásme domácich Leskojanský za podrazenie.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 37. Kubáň (Devečka), 53. Kubáň (Bartík) - 40. Náhlik (Leskovjanský)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Fabo, Mezovský, Devečka, Duriš, Kuric, Kubáň, Kledrowetz, Matejka, Klepáč, Poliaček, Sajko, Uhrík, Lištiak, Mravec, Kubovčík, Bartík, Galko, Bača, Paukovček.
    HC Prešov 07: Fedor (Kmeť) - Varga, Hopkovič, Matejiček, Kadlubiak, Hajduk, Sabol, Loydl, Segľa, Caban, Romanek, Macejka, Kubus, Schneider, Gavač, Náhlik, Leskovjanský, Mikluš, Tomčák, Kivader.

Rozhodčí: Stano, Farkaš, Vyoral.