Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)
Jablonec n/N – Bílina 2:5 (kon.)
AZ Havířov
3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
HK Baník Karviná
Sobota 09.02.2013, 18:00 • K&K Pneu Aréna • 2. liga skupina Východ

To je pro dnešek vše, těším se na shledanou u dalších onlajn přenosů. (20:17:46)

Karviná se tímto vítězstvím přiblížila jistotě play-off, naopak Havířov ztrácí 2 body na vedoucí Přerov.

60:00

Třetí a zároveň poslední část dnešního zápasu začala navýšením vedení hostí, kteří využili další přesilovku 5 na 3 a svůj náskok ještě přidali pátou branku. Domácí se však nevzdávali, neustále se hnali do útoku, ale nedařilo se jim proměňovat šance. Nakonec v závěru snížili a alespoň upravili konečnou podobu výsledku.

59:03
    Havířov právě vstřelil branku!
    Ještě jedné branky dosáhli domácí, když po závaru dostal puk do odkryté branky JIŘÍ KRISL. Asistence Antonín Pechanec a Michal Jonáš.

57:57
    Akci Karviné zastavil ofsajd.

56:05
    Říčka se proháčkoval před Iláše, ale trefil pouze jeho levý beton.

54:24
    Kolařík (AZ) 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

54:24
    Závar před Ilášem - nejprve pálil z dobré pozice Stránský, Iláš vyrazil, po něm minul branku Rimmel. Celá situace končí posunutou brankou hostí.

53:03
    Domácí Klimša vypálil z mezikruží, jeho rána těsně minula pravý horní růžek Ilášovy branky.

51:33
    JAN KOLAŘÍK si nabruslil do třetiny a střelou zápěstím poslal puk k levé tyči Ilášovy branky. Asistence: Antonín Pechanec a Petr Prokop.

50:34
    Karviná právě vstřelila branku!
    Krásně sehraný protiútok a situaci dvou na jednoho předvedli Jan Blatoň a střílející GARIP SALIJI. Druhá asistence: David Samiec.

50:03
    Vhazuje se po pravé Ilášově ruce.

49:11
    Karviná teď nikam nespěchá, zkušeně drží kotouč a nepouští domácí do své třetiny.

Domácí zavřeli Karvinou na celé dvě minuty, z tlaku vytěžili několik slibných střel, ale Iláš hosty podržel.

47:25

46:15
    Stránský vypálil zprava, Iláš jeho pokus bez problémů chytil.

45:25
    Sznapka (KAR) 2 minuty za napadení.

45:03

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 39. Říčka (Haas, Prokop), 52. Kolařík (Pechanec, Prokop), 60. Krisl (Pechanec, Jonáš) - 19. Ivan (Kowalczyk), 24. Ivan (Kowalczyk), 40. Kowalczyk (Luka), 42. Ivan (Luka, Kowalczyk), 51. Saliji (Samiec)

AZ Havířov: Daneček (Tomšů) - Prokop, Zientek L., Krisl, Vydra, Rimmel, Hartmann, Zientek M, Jonáš - Říčka, Haas, Klimša - Kanko, Pechanec, Kolařík - Diviš, Kasperlík, Bursík - Maruna, Stránský, Sztefek.
    HK Baník Karviná: Iláš (Němec) - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Flašar, Zajac, Vnenk, Sznapka, Žvátora - Moravec, Luka, Badžo - Ivan, Mikšan, Rosůlek - Samiec, Blatoň, Saliji - Nystedt, Holý, Miczek.

Rozhodčí: Škrobák - Moravec, Smilek