Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)

59:56
    Je rozhodnuto. Bílina si dnes zaslouženě připíše tři body.

59:32
    Hosté nikam nespěchají a drží kotouč v domácím obranném pásmu, kde se také zápas s největší pravděpodobností dohraje.

59:17
    Hosté si zahrají dokonce dvojnásobnou přesilovku. Klement dostává dvě minuty za krosček.

58:51
    Bílina už se snaží dohrát utkání před domácí brankou. Nedvídek musel ještě zasahovat po střele z pravého kruhu.

58:20
    Vařecha vysokým obloučkem osvobozuje Vlky.

58:04
    Hosté si ještě stihnout zahrát v početní výhodě. Dvě minuty za hákování si odchází odpočinout Šulc.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:39
    Oba týmy už příliš nikam nespěchají. O osudu a třech bodech je dnes zřejmě definitivně rozhodnuto.

56:26
    Kapička je na ledové ploše. Jablonec je kompletní.

56:08
    Bílině se přesilovka příliš nedaří. Hosté už ji spíše vypustili a nehrají naplno.

55:50
    I v oslabení se dokázali Vlci dostat před Soukupa. Ten musel zasahovat po střele zápěstím, kterou vyslal Stehno.

55:19
    Nedvídek si počkal na ukrytou střelu Písaříka a chytil ji do své lapačky.

54:26
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty si odsedí domácí Kapička za hákování.

54:12
    Vlci právě vstřelili branku!

Jablonečtí hokejisté se nakonec ještě dočkávají nějaké té branky. Stehno našel mezi kruhy osamoceného JIŘÍHO PEŘINU, který chladnokrevně zakončil pod víko - 2:5.

Asistence: Daniel Stehno.

53:59
    Náprstek se vrací do hry. Bílina je v pěti bruslařích.

53:18
    Hosté se znovu dokázali v poklidu ubránit a vyhodit za jabloneckou branku.

52:31
    Vlkům dnes přesilové hry prostě nejdou. Draci se dokázali ihned osvobodit a odešli střídat.

51:59
    Další početní výhoda pro domácí. Dvě minuty za krosček odsedí hostující Náprstek.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 9. Kedršt (Vařecha, Kapička), 55. Peřina (Stehno) - 6. Hrubant (Polák), 13. Přeučil (Hess), 24. Mackal (Hrubant, Polák), 27. Hess (Písařík), 35. Přeučil (Hess)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek (Bouška) - Petrmichl "C", Kadeřábek, Zeman, Niko, Klement, Červený, Lacek, Tondr, Bříška, Stehno, Vařecha, Kedršt, Kapička, Šulc, Peřina, Hájek, Hloušek, Krátký.
    HC Draci Bílina: Soukup (Svoboda) - Polák, Chotaš, Pozděna, Jirzovský, Malovický, Strejček, Urban, Hrabant, Mackal, Přeučil, Machulda "C", Hess, Hrdlička, Písařík, Šrámek, Náprstek.

Rozhodčí: Veinfurter - Maštalíř, Prokop