Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)
Jablonec n/N – Bílina 2:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:9 (1:1, 0:4, 0:4)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 09.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

V první třetině drželi domácí s Hodonínem krok, ale pak se projevila kvalita Drtičů, kteří zápas ovládli a uštědřili Vajgaru nejvyšší porážku této sezóny. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:13:56)

60:00

59:58
    Tak a další protesty a Chmel dostal trest ve hře. Sudí mají jasno.

59:58
    Chmelova hokejka je vejpůl, hosté za sekání nedostali trest, ale hradecký zadák deset minut osobního trestu.

58:58
    Zvoník málem vyslal do brejku Sekeru, ale je z toho jen hradecký icing.

58:37
    Miklíkovu dělovku od modré Krásný kryje.

58:23
    Drtiči právě vstřelili branku!
    PETR PEŠ zakončil po akci jeden na jednoho. Asistence Jurásek.

57:29
    Další hřebíček do hradecké rakve zabouchl VLADIMÍR STEJSKAL, který zpracoval těžký puk a pohotově zblízka zakončil pod beton Daniela Krásného. Asistence Kučera.

57:18

56:36
    Záhora se proháčkoval před Baruse, ale ani on ho nepokořil z levé tyčky.

55:29
    Držení v podání Adama Popelky.

55:16
    Charvát se vrací zpět na trestnou lavici.

55:16
    Opakovaný vtip není vtipem, ale hosté hráli opět v šesti.

55:08
    Hosté v plném počtu. Ani tahle přesilovka nepřinesla jedinou střelu na Baruse.

53:07
    Hodonín hrál v šesti, dvě minuty pro hostující lavičku. Hostující trenér Barus se však hádá se sudími. Trest nakonec odsedí Charvát, ale trvalo to docela dlouho, než se někdo z hostů dostavil na trestnou lavici.

50:56
    Námaz Tomáše Tržila dostal do tutovky ONDŘEJE FIEDLERA, který nedal Krásnému šanci. Bez asistence.

50:29
    Hosté v plném počtu. Tahle přesilovka domácím vůbec nevyšla. Na druhé straně hasil požár Daniel Krásný proti Sajdlovi.

49:15
    Opticky to vypadá, že přesilovku hrají hosté.

48:29
    Ondřej Fiedler potřetí na trestné lavici, dvě minuty za hákování.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 4. Voříšek (Přibyl, Mařík) - 14. Kučera (Kříž), 24. Špok (Kučera, Kříž), 25. Stejskal (Peš, Jurásek), 32. Stejskal, 40. Kříž (Špok, Kučera), 41. Pokorný (Špok, Kříž), 51. Fiedler, 58. Stejskal (Kučera), 59. Peš (Jurásek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka R., Maryška, Tržil, Popelka, Tupý, Voříšek, Kupec, Chmel, Zvoník, Kohút, Přibyl, Sekera, Mazanec, Dvořák, Ištvánik, Kocar, Mařík, Jasanský, Záhora, Tomšík.
    SHK Drtiči Hodonín: Barus, Zavadil - Charvát, Smetana, Procházka T., Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný, Svoboda, Šťastný, Směřička, Peš, Sajdl, Jurásek, Popela, Kučera, Miklík.

Rozhodčí: Battěk - Nepomucký, Žemlička.