Dallas – Anaheim 3:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 0:1 (kon.) | San Jose – Arizona 0:1 (po s.n.)
Philadelphia Flyers
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 09.02.2013, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia, PA • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (21:53:17)

Zblokované střely: 20:10

Branky a nahrávky: 14. B. Schenn (Timonen, Voráček), 22. Read (Knuble), 32. Voráček (B. Schenn, Bryzgalov), 62. Briere (Grossman, B. Schenn) - 1. Tlustý (Corvo, E. Staal), 32. Skinner (J. Staal, Pitkänen), 48. Corvo (Gleason, Brent). Rozhodčí: Vanmassenhoven, Walsh - Barton, Pancich. Diváci: 19691.

Zblokované střely: 8:0 (celkem 20:10)

Dnes jsme ve Wells Fargo Center mohli vidět velmi vyrovnanou partii mezi domácí Philadelphií a hosty z Caroliny. Skóre zápasu otevřel již po 17 vteřinách hry Jiří Tlustý, Flyers ovšem skóre otočili zásluhou branek Braydena Schenna a Matta Reada. V 32. minutě vyrovnal Jeff Skinner, 15 vteřin po jeho brance se radovali ale opět domácí, kteří se dostali do vedení 3:2 zásluhou Jakuba Voráčka. O vyrovnání se postaral ve 48. minutě Joe Corvo. V poslední vteřině normální hrací doby zazdil obrovskou šanci Matt Read, kterého bravurně vychytal Cam Ward. Rozhodnout tak muselo prodloužení, v němž po 107 vteřinách rozhodl o zisku dvou bodů pro Flyers Danny Briere.

61:47
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Dva body si z dnešního zápasu připíše Philadelphie! Grossman našel přihrávkou přes celé kluziště DANIELA BRIERA, který se šikovně uvolnil od obránce a střelou z mezikruží prostřelil Warda! Asistence: Nicklas Grossman a Brayden Schenn.

61:36
    Další pokus Skinnera končí na ruském brankáři hájícím barvy Philadelphie.

61:20
    Bryzgalov byl u odraženého puku dříve než dojíždějící Skinner.

60:50
    Střela Gervaise nedoskotačila až k Wardovi.

60:31
    Sólo Girouxe napříč celou délkou kluziště skončilo střelou doprostřed branky.

60:16
    Sjomin v ofsajdu.

60:01

Fanoušci dnes ve Wells Fargo Center uvidí prodloužení, jelikož po 60ti minutách utkání skončilo 3:3. Pětiminutové nastavení začne za malou chvilku, pokud se v něm nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy.

60:00

59:59
    Neskutečný zákrok Cama Warda! Giroux našel zcela volného Matta Reada, který v poslední vteřině mohl rozhodnout, domácí útočník se pokusil vystřelit mezi betony, hostující brankář ale dokázal své nohy dostat rychle k sobě a zachránil tak pro svůj tým alespoň bod!